مدیرعامل مجموعه چاپیار: بهبود وضعیت صنعت چاپ مشهد در گرو تبلیغات بیشتر

  گفت و گو با حمید حیدری، مدیرعامل مجموعه چاپیار

  0
  18
  چاپیار

  مدیرعامل مجموعه چاپیار معتقد است؛ برای بهتر شدن وضعیت چاپ مشهد باید تبلیغات بیشتری صورت بگیرد، مردم با این حوزه بیشتر آشنا شوند و قیمت ‌ها شفافیت بیشتری پیدا کنند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ محمد حیدری، مدیرعامل مجموعه چاپیار درباره فعالیت‌ های شرکت خود با بیان این مطلب به معرفی مجموعه خود پرداخت و گفت: چاپیار یک نرم‌ افزار است که مواردی چون حسابداری، انبارداری و اتوماسیون پیشرفته برای حوزه‌ های چاپی را شامل می ‌شود؛ به این ترتیب مشتری می ‌تواند سفارش‌ های خود را به صورت آنلاین انجام دهد، با این نرم ‌افزار امکان دنبال کردن مراحل سفارشات چاپی برای مشتریان فراهم می ‌شود و به این ترتیب می ‌توانند نظم بیشتری به کار خود ببخشند و برنامه‌ ریزی درست و اصولی انجام دهند.

  وی درباره‌ی حال این روزهای صنعت چاپ مشهد به خبرنگار چاپ و نشر آنلاین گفت: وضعیت چاپ مشهد نیز مانند دیگر استان‌ ها تحت تأثیر نوسانات ارزی قرار دارد. این روزها نیز با توجه به شیوع بیماری کرونا دنیا دچار یک رکود جهانی شده است؛ اما ان شاء الله بعد از رد کردن این بیماری وضعیت به رونق سابق باز خواهد گشت.

  وی درباره نقاط قوت صنعت چاپ مشهد بیان کرد: چاپخانه‌ های قدرتمندی در این استان رشد پیدا کرده ‌اند و دستگاه‌ های خوبی نیز وارد کشور شده است؛ اما کسانی که در این حوزه کار می‌ کنند بیشتر حالت رقابتی دارند و طول می ‌کشد تا راه تعامل و همکاری بیشتر در بین خودشان را یاد بگیرند؛ با این حال می ‌توانیم از 10 نمره به حوزه چاپ مشهد نمره هفت را اختصاص بدهیم.

  حیدری افزود: برای بهتر کردن وضعیت چاپ مشهد باید تبلیغات بیشتری صورت بگیرد، مردم با این حوزه بیشتر آشنا شوند و قیمت ‌ها شفافیت بیشتری پیدا کنند.

  مدیرعامل مجموعه چاپیار درباره وضعیت سفارشات چاپی مشهد بیان کرد: در مورد سفارشات چاپی مشهد باید بگویم هم برون سپاری داریم و هم سفارش گرفته می ‌شود؛ مشتری در این مورد به قیمت ‌ها نگاه می ‌کند و هر کجا برایش به‌ صرفه ‌تر باشد، سفارشات خود را به آنجا تحویل می ‌دهد.

  بیشتر بخوانید: مشهد؛ قطب دوم صنعت چاپ ایران

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  19 − 11 =