اجرای طرح حمایتی از تولید داخل

  0
  16
  طرح ترافیک

  غلامرضا شجاع در نامه ای خطاب به دکتر کلامی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار خواستار راه اندازی طرح حمایتی از تولید داخل شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ غلامرضا شجاع، نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ و مقوای استان های کشور خطاب به دکتر کلامی، سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار گفت: با انتصاب حضرتعالی موجی از توقع و اقدامات اساسی کمافی السابق در ما به وجود آمده است.

  شجاع ادامه داد: با عنایت به توانمندی حضرتعالی و خصوصا نام گذاری سال «جهش تولید» به امر حضرت آقا، می تواند اولین اقدام حمایت از تولید داخلی باشد.

  وی ادامه داد: تقاضا دارد بسته حمایتی از تولید داخلی که در ابتدا در اتاق بازرگانی به همت سندیکای محترم کاغذ و مقوا و دیگر مسئولان دولتی و بخش خصوصی تقدیم کارگروه تنظیم بازار کاغذ و مقوا شده راه اندازی شود.

  نماینده تشکل های صنعت چاپ و مصرف کنندگان کاغذ گفت: ده ها جلسه در مورد بسته حمایتی از تولید داخلی با رویکرد تامین بازار داخل که در بردارنده برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت  بود و کلی بررسی کارشناسانه و حذف نقاط ضعف و تصویب نقاط قوت برگزار شد ولی متاسفانه با جابجایی معاونت داخلی بازرگانی جناب سینکی همه آن زحمات به فراموشی سپرده شد.

  شجاع افزود: انتظار می رود بسته حمایتی از تولید داخلی که نهایی شده بود مجددا در دستور کار قرار گیرد و مناسب ترین زمان با عنایت به تحریم های تحمیل شده به کشور و مشکلات شدید واردات و درصد قابل توجهی از خلاص شدن از وابستگی به واردکنندگان از تولید داخلی حمایت شود.

  حمایتی از تولید داخل

  بیشتر بخوانید:افزایش قیمت ارز سدی در برابر صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × 4 =