اتحادیه چاپخانه داران تهران در یک قدمی تعیین تکلیف

  وزارت صمت هیئت مدیره منتخب چاپخانه داران تهران را به منظور تعیین سمت فرا خواند

  0
  95
  چاپخانه‌داران تهران

  پس از 16 ماه بلاتکلیفی انتخابات اتحادیه چاپخانه داران تهران، وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور تعیین سمت اعضای این اتحادیه، هیئت مدیره و بازرس منتخب اتحادیه چاپخانه داران تهران را با ارسال نامه ای فراخواند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ محمد جعفرنیا، رئیس هیئت اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی تهران در نامه ای به اتحادیه صنف چاپخانه داران تهران نوشت: به استناد ماده 18 آیین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه های صنفی، جلسه تعیین سمت اعضای هیئت مدیره و بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران در ساعت 9 صبح روز چهارشنبه مورخ 9 مهرماه در محل هیئت اجرایی برگزاری انتخابات وزارت صمت بخش اداره امور اصناف و تشکل ها برگزار می شود.

  شایان ذکر است؛ در این نامه از آقایان احمد ابوالحسنی، میر یونس جعفری اصل، سید حسن نجفی، سید عطاء الله حسینی، احمد رضا اعتماد مظاهری، سعید حاجیلو، محمد علی نوری (عضو علی البدل) و بازرس امیر شهلایی مقدم درخواست شده تا در محل این وزارتخانه حضور به هم رسانند.

  گفتنی است؛ 16 ماه است که پرونده انتخابات این اتحادیه صنفی در بلاتکلیفی به سر می برد و هنوز مشخص نیست اعضای هیئت مدیره جدید را چه کسانی تشکیل می دهند و چه زمانی تودیع و معارفه آنها صورت می گیرد. امیدواریم آخر این هفته بالاخره وضعیت اتحادیه این صنعت راهبردی مشخص شود.

  اتحادیه چاپخانه داران تهرانبیشتر بخوانید: تداوم فعالیت چاپخانه داران در گرو اصلاح قوانین و آیین‌نامه ها

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دو × یک =