بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و حضور عصاره چاپ صد ساله اخیر

  گفت و گو با علی طارمی، پیشکسوت صنعت چاپ

  0
  15
  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

  علی طارمی یکی از پیشکسوتان صنعت چاپ معتقد است؛ حضور غرفه چهره های ماندگار صنعت چاپ در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ ابتکار خوبی بود که در این دوره از نمایشگاه به چشم خورد و این یعنی عصاره چاپ صد ساله اخیر به منصه ظهور گذاشته شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته؛ علی طارمی پیشکسوت صنعت چاپ در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته بیان کرد: بسیاری شرکت ها در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ حضور یافتند و در مجموع میزان مشارکت در نمایشگاه رضایت بخش است.

  وی اشاره کرد: ایجاد و حضور غرفه چهره های ماندگار صنعت چاپ در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ ابتکار خوبی بود که در این دوره از نمایشگاه به چشم خورد، در چنین شرایطی عصاره چاپ صد ساله اخیر به منصه ظهور گذاشته شده است.

  تغییرات بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

  طارمی در ادامه بیان کرد: صنعت چاپ طی چند ساله اخیر توانسته خود را پا به پای سطح بین المللی پیش ببرد، در چند سال اخیر بیشتر تکیه بر بخش مطبوعات و نوشتاری بوده اما به دلیل گسترش و توسعه فضای مجازی و جایگزین شدن این بستر با رکود روبرو شده است. آنچه که امروز در این صنعت توسعه یافته مربوط به دیگر بخش های آن می شود که می توان به بخش بسته بندی اشاره کرد. از این بابت خرسندم که در این دوره از نمایشگاه این تغییر به شکل مطلوبی به چشم می خورد.

  وی گفت: روی دیگر سکه تحریم خودکفایی صنایع بود به طوری که صنعت چاپ با استفاده از دانش و فناوری های داخلی توانست مسیر توسعه ای را طی کند.

  طارمی در انتها یادآور شد: حضور پیشکسوتان و نام آوران در کنار جوانان این عرصه و ترکیب این دو برای توسعه و گام رو به جلوی صنعت چاپ بسیار موثر است، انتقال تجربه فقط از طریق برقراری ارتباط بین این دو گروه میسر خواهد بود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  دوازده − ده =