مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
نمایشگاه کتاب

مشکل اصلی نمایشگاه کتاب؛ تخصیص تخفیف و یارانه است

عضو اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: یکی از مشکلات نمایشگاه ‌کتاب تخفیف و یارانه کتاب است و این یارانه ‌ها کتابفروشان را تضعیف می ‌کند.
بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران

استقبال از بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران

مدیر امور نمایشگاه های خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: آمار ثبت نام کنندگان در بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران از حدود ۱۱۰ شرکت‌کننده گذشت که از این تعداد ۳۰ شرکت کننده ایرانی و ۸۰ شرکت کننده خارجی از ۲۴ کشور هستند و در مجموع بیش از ۷۰ درصد شرکت کنندگان، ناشران و فعالان حوزه فرهنگ و صنعت نشر بین المللی هستند.
حوزه کتاب

رونق حوزه کتاب و کتابخوانی با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

عبیدالله رستمی اظهار کرد: نمایشگاه مجازی کتاب می‌تواند گام نخست ناشران برای ورود به فضای مجازی و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در آن برای رونق حوزه کتاب و کتابخوانی باشد.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران

رعایت عدالت توزیعی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

در نمایشگاه مجازی کتاب تهران محدودیت مکانی نداریم و هر ناشری که در چهارسال اخیر پروانه نشر فعال داشته می‌تواند غرفه مجازی درخواست کند و این امر گام بسیار بزرگی در عدالت توزیعی است.
نمایشگاه مجازی کتاب

نمایشگاه مجازی کتاب تهران و اما و اگرهایش

هرچند نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت پوشش تمام رویدادها و برنامه‌های جنبی یک نمایشگاه را ندارد، اما اکنون بیش از هرچیزی باید به فکر وضعیت فروش ناشران بود تا بیش از این شاهد تعطیلی و توقف فعالیت آن‌ها نباشیم.
تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف

تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف

محسن جوادی، درباره  تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف سی‌و‌دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: با تعهد‌ این ناشران، بررسی و البته با توجه به نوع تخلف زمینه حضور آن‌ها در نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای آن‌ها نیز فراهم خواهد شد.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور درنمایشگاه مجازی کتاب تهران

رییس نمایشگاه کتاب تهران، با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام ناشران برای شرکت در نمایشگاه تا فردا (چهارشنبه، ۱۷ دی) گفت: بیش از ۱۵۰۰ ناشر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور خواهند داشت.
صادرات کتاب

آمار صادرات کتاب از خراسان رضوی

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ارزش ریالی صادرات کتاب در استان خراسان رضوی را در سه ماهه پاییز ۹۹ بیش از ۷۵۷۰ میلیون ریال عنوان کرد
نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

مهلت ویرایش ناشران نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام شد

حسین صفری، از تعیین زمان مهلت ویرایش اطلاعات ناشران تایید‌شده برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: ناشران هر زمان مجاز به تغییر قیمت کتاب نیستند.
دوسالانه نشان شیرازه

چهارمین «دوسالانه نشان شیرازه» فراخوان داد

فراخوان «دوسالانه نشان شیرازه» در دو بخش «پیکره کتاب» و «اجزای کتاب» منتشر شد.
موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران

موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران مجری برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

معاون کتاب و فرهنگ موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ضمن بیان این مطلب که نمایشگاه مجازی کتاب، ایجاد فرصت برابر برای همه ناشران، اعم از بزرگ و کوچک را فراهم کرده‌است، گفت: ناشران باید با مراجعه به پنل کاربری، موجودی و قیمت کتاب‌هایشان را اعلام ‌کنند.
صدا و سیما

صدا و سیما به کمک نمایشگاه مجازی کتاب بیاید

مدیرعامل انتشارات آستان قدس رضوی ضمن استقبال از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تعامل و رایزنی صدا و سیما را پای کار نمایشگاه بیاورد تا هم مخاطبان و هم ناشران در جریان کم و کیف کار باشند.
صدا و سیما

باز خوردهای نمایشگاه مجازی کتاب کرمان

مدیر مسئول انتشارات نگارتابان معتقد است، نمایشگاه مجازی کتاب کرمان نتوانسته است، حتی بخشی از مشکلات اقتصادی ناشران را حل کند.
قاسم زمانت باش

رونمایی از کتاب «قاسم زمانت باش»

کتاب «قاسم زمانت باش» سه‌شنبه (۹ دی ماه) به مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت سردار شهیدحاج قاسم سلیمانی رونمایی می‌شود.
نمایشگاه کتاب در دوران کرونا

برگزاری نمایشگاه کتاب در دوران کرونا

برگزاری نمایشگاه کتاب در دوران کرونا دغدغه بزرگ همه ناشران است. اما تفاوت نمایشگاه‌های ایرانی با همنوع‌های خارجی‌شان در تعریف و اصول برگزاری نمایشگاه است.
چت در واتساپ