انتخابات هیئت ‌مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی برگزار می شود

  0
  12
  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  انتخابات نهمین هیئت‌ مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی همزمان با مجمع عمومی این انجمن سه‌شنبه ۱۸ شهریور برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ مرتضی زینعلی رئیس هیئت‌مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این انجمن در روز سه‌شنبه ۱۸ شهریور گفت: با توجه به شیوع بیماری کووید 19 و تاکید مسئولان درباره ممنوعیت برگزاری تجمع و به استناد ماده 42 اساسنامه انجمن،‌ مجمع عمومی عادي سال 99 با دو ماه تاخیر برگزار می‌شود.

   وی افزود: با توجه به شرایط بیماری کرونا علاوه بر تهیه فضایی بزرگ و مناسب برای رعایت فاصله‌گذاری، تمام پروتکل‌های بهداشتی و پیشگیرانه برای برگزاری مجمع استفاده خواهیم کرد و ظرفیت‌های مختلف را برای کوتاه برگزار شدن برنامه در نظر می‌گیریم.

  انجمن فرهنگی ناشران آموزشی زینعلی با اشاره به پیش‌بینی راهکارهای لازم برای این مجمع توضیح داد:‌ قبل از برگزاری مجمع، گزارش مالی و فعالیت دو ساله انجمن همچنین معرفی نامزدهای هیئت‌مدیره و بازرس از طریق فضای مجازی انجام می‌شود.

   به گفته وی، بر مبنای اساسنامه در جلسه نخست مجمع حضور بیش از نصف بعلاوه یک اعضا لازم است تا جلسه رسمیت پیدا کند و به همین دلیل از اعضا می‌خواهیم شخصاً در مجمع حضور داشته باشند و برگه رأی خود را به صندوق بیاندازند.

  هشتمین دوره انتخابات هیئت ‌مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی دوشنبه ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۷ برگزار شد و در این انتخابات سیدعباس حسینی‌نیک، شهروز گهواره‌ای، مریم رونق، مرتضی زینعلی، محمدتقی عرفانپور، عباس غمگسار و محمدرضا ناجیان هفت نفر برگزیده اعضا بودند. همچنین علی اکبر تورانیان و مسعود پایدار به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌مدیره و حسن قربانی به عنوان بازرس اصلی و عادل تقوی به عنوان بازرس علی البدل انجمن ناشران دانشگاهی برگزیده شدند.

  بیشتر بخوانید: تغییر اساسنامه انجمن فرهنگی ناشران آموزشی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × چهار =