خرید کتاب از ناشران به منظور حمایت از ارتقاء فرهنگ

  0
  53
  ارتقاء فرهنگ

  معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اهداء کتاب به منظور ارتقاء فرهنگ  مطالعه با اعتبار۶ میلیارد ریالی و خرید یک میلیارد ریال کتاب از ناشران و مولفان استان خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از با خبرنگار خبرگزاری شبستان «رضا رضایی» اظهارکرد: ۶ میلیارد ریال اعتبار در سال ۹۹ اهدا کتاب صورت می گیرد و مبلغ یک میلیارد ریال از ناشران و مولفان استان هم کتاب خریداری می شود.

  ارتقاء فرهنگ

  معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی بیان کرد: کتاب ها در بین مراکز فرهنگی و هنری، مراکز آموزشی، مراکز دولتی و غیردولتی، کانون‌های مساجد و مناطق محروم مرزی، روستایی و عشایری این استان توزیع می شود.

  رضایی افزود: کتاب هایی که برای اهدا در نظر گرفته شده با موضوعات دفاع مقدس، علوم انسانی، کودک و نوجوان، کمک آموزشی، روانشناسی و ادبیات است.ارتقاء فرهنگ

  وی اهدا کتاب را یکی راهکارهای مهم در ارتقاء فرهنگ مطالعه دانست و بیان کرد: توسعه وارتقاء فرهنگ مطالعه، دسترسی آسان علاقه مندان به کتاب های مورد نیاز در سراسر استان، توجه به مناطق محروم و مرزی و ایجاد انگیزه در بین جوانان و نوجوانان به منظور ارتقا هر چه بهتر فرهنگ مطالعه از اهداف طرح اهدا کتاب به شمار می رود.

  رضایی ارزش کتاب های اهدایی سال گذشته را نیز یک میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال عنوان کرد و گفت: سال گذشته ۶۴۷ میلیون ریال کتاب نیز از ناشران و مولفان استانی خریداری شد.

  بیشتر بخوانید:

  رتبه بندی چاپخانه ها بر اساس کیفیت

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هجده + 18 =