برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی

گفت و گو با مدیر مسئول انجمن ناشران آموزشی

0
38
نمایشگاه مجازی ناشران آموزشی

امین آصفی، از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی با مشارکت ناشران، موزعان و کتاب‌فروشان خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا؛ امین آصفی، مدیر مسئول انجمن ناشران آموزشی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی کشور، بیان کرد: این نمایشگاه با مدیریت و برنامه‌ریزی انجمن فرهنگی ناشران آموزشی در دو فاز و برای دو گروه برگزار می‌ شود.

وی افزود: فاز نخست نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی به ‌صورت غیر متمرکز پیش‌ بینی شده‌است؛ فروش از طریق سایت اختصاصی ناشران، در زمان مشخص و با شرایط یکسان انجام می ‌شود. فاز دوم به ‌صورت متمرکز است و کتاب‌ ها در یک سایت با قوانین خاص عرضه خواهند شد. 

آصفی ادامه داد: هر دو فاز نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی، برای دو گروه در نظر گرفته شده ‌است. گروه نخست، ناشران آموزشی و گروه دوم کتاب فروشان، موزعان و پخشی‌ های کتاب ‌های آموزشی. در فاز نخست به‌صورت غیر ‌متمرکز، فروش کتاب در سایت‌ های خود ناشران در زمان مشترک در سایت‌ ناشران به‌صورت جداگانه با شرایط یکسان و تخفیف یکسان و شرایط مشابه برگزار می‌شود.  

مدیرمسئول انجمن ناشران آموزشی گفت: فاز نخست نمایشگاه مجازی کتاب های آموزشی برای گروه ناشران از ۱۴ تیر ماه همزمان با روز قلم به‌ مدت یک ‌هفته برگزار خواهد شد. ناشران آموزشی، کتاب‌ های خود در این مرحله را با تخفیف 30 درصدی عرضه می‌ کنند. زمان آغاز نمایشگاه مجازی ویژه کتاب فروشی‌ ها، موزعان و پخشی ‌های کتاب ‌های آموزشی، متعاقبا اعلام خواهد شد.

 آصفی، درباره فاز دوم نمایشگاه مجازی کتاب ‌های آموزشی بیان کرد: فاز دوم به ‌صورت متمرکز خواهد بود. برای برگزاری این نمایشگاه در حال بررسی امکانات سایت و رایزنی با شرکت ‌های نرم‌افزاری و ناشرانی که تجربه این نوع فروش را دارند، هستیم.

 وی افزود: در فاز دوم، همه ناشران و کتاب فروشی ‌های آموزشی می‌ توانند کتاب ‌های خودشان را در سایت نمایشگاه بارگذاری کنند. در این فاز، کتاب ناشران و در مرحله بعدی کتاب کتاب فروشان آموزشی به فروش خواهد رسید. زمان این دو نمایشگاه متمرکز هم متعاقبا اعلام خواهد شد.

 آصفی ادامه داد: نوشت‌افزار، لوازم‌التحریر و سایر کتاب ‌هایی که به نوعی با آموزش، فضای تحصیلی و مدرسه ارتباط دارند نیز در این نمایشگاه، عرضه خواهند شد.

بیشتر بخوانید: برگزاری نمایشگاه کتاب در انتظار آخرین تصمیم ستاد ملی کرونا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × 3 =