انتشارات سوره مهر محدودیت های کرونایی و نوسان قیمت ها را شکست

  0
  41
  انتشارات سوره مهر

  مدیرعامل انتشارات سوره مهر با تاکید بر مشکلات چاپ و نشر کشور گفت: با وجود محدودیت‌های کرونایی و نوسان قیمت‌ها ۱۵۰ کتاب چاپ اول را منتشر و روانه بازار کردیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا؛ عبدالحمید قره‌داغی عصر چهارشنبه در آیین رونمایی از کتاب «دوماشال» در حوزه هنری همدان اظهار داشت: در نیمه نخست امسال یک و نیم برابر کتابهای چاپ اول، تجدید چاپ آثار شاخص داشتیم.

  او خاطرنشان کرد: آثاری مانند «دختر شینا» دوره چاپش از ۱۱۰ فراتر رفت و کتابهای «دا» و «وقتی مهتاب گم شد» از آثار خوب و خواندنی هستند که در حال تجدید هستند. 

  مدیرعامل انتشارات سوره مهر گفت: محدودیتهای بیماری کرونا رساندن کتاب به مخاطب را دشوار کرده و همچنین نوسان قیمتها هزینه تولید کتاب را افزایش داده و این مسائل از مشکلات چاپ و نشر به شمار می‌آید.

  قره‌داغی افزود: انتشارات سوره مهر در کنار چاپ و نشر رشته‌های هنری اعم از موسیقی، تئاتر و سینما و پژوهشهای هنری ناشر تخصصی حوزه ادبیات دفاع مقدس است و به عبارتی پرچم‌دار حوزه ادبیات دفاع مقدس هستیم.

  او با بیان اینکه ارتباط مستقیم با نویسنده و راوی نداریم خاطرنشان کرد: آثار دفاع مقدس از طریق دفاتر تخصصی حوزه هنری سراسر کشور ساخته و پرداخته شده و سپس به دست ما می‌رسد.

  مدیرعامل انتشارات سوره مهر تاکید کرد: بیشتر آثار خوب هستند اما تمام آنها از کیفیت یکسانی برخوردار نیستند و برخی به لحاظ سوژه، قلم و نویسنده و همچنین روایت راوی دارای ویژگی های منحصر بفرد بوده و مخاطبان بسیاری را جذب می‌کنند.

  به گفته قره‌داغی در سالهای اخیر آثار رسیده به سوره مهر در موضوع دفاع مقدس رشد کمی و کیفی یافت و ما هم سعی کردیم با توجه به حجم بالای ورودی آثار، توان و ظرفیت خود را افزایش دهیم.

  کتاب «دوماشال» خاطرات ماشاالله حرمتی از رزمندگان دفاع مقدس است که به قام مهین سمواتی به رشته تحریر درآمد و توسط انتشارات سوره مهر حوزه هنری منتشر و روانه بازار کتاب شد.

  بیشتر بخوانید: حمایت از ناشران حوزه دفاع مقدس و شهدا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × سه =