سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران با تاخیر برگزار می شود

0
23
سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران گفت: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص شد که تمامی سالن‌ های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیر ماه با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود.

سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران

به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ ایوب دهقانکار، دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران در گفت‌ و گو با خبرگزاری میزان، پیرامون آخرین اخبار درباره برگزاری سی و چهارمین دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: با امید خدا جلسه شورای سیاست گذاری برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با ستاد ملی مبارزه با کرونا طی هفته آتی با حضور کیانوش جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت برگزار خواهد شد و نتیجه جلسه به چگونگی برگزاری این دوره از نمایشگاه پاسخ نهایی را خواهد داد.

وی در همین راستا ادامه داد: تمامی تلاش شورای سیاست گذاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مبنی بر تعیین تکلیف این دوره از نمایشگاه کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری است، امیدواریم که بتوانیم طی جلسه هفته آتی به نظری نهایی درباره زمان و چگونگی برگزاری نمایشگاه امسال برسیم.

دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران با اشاره به بازگشایی سالن ‌های فرهنگی و سینماها در تاریخ اول تیر ماه سال جاری اذعان کرد: بنا به جلسه دیروز هیئت دولت مشخص شد که تمامی سالن ‌های تئاتر، کنسرت و سینما از اول تیر ماه با رعایت پروتکل ‌های بهداشتی آغاز به کار خواهند کرد، به همین منوال ما هم امید داریم که نمایشگاه کتاب تهران با وجود تاخیر در زمان برگزاری امسال برگزار شود، جلسه دیروز هیئت دولت برگزاری نمایشگاه کتاب در سال جاری را هم قوت بخشیده است.

بیشتر بخوانید: برگزاری نمایشگاه کتاب آنلاین ایده مثبتی نیست

 برگزاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران 

وی درباره چگونگی رعایت پروتکل‌ های بهداشتی در نمایشگاه کتاب تهران اذعان کرد: در صورتی که اجازه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران از سوی وزارت بهداشت و همچنین ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شود، آنچه در اولویت ما برای برگزاری این دوره از نمایشگاه وجود دارد، مقدمتاً سلامت و حفظ جان مردم است.

دبیر شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران ادامه داد: بخش نمایشگاهی و فروشگاهی نمایشگاه کتاب تهران در اولویت های بعدی نسبت به سلامت جامعه قرار دارند. ما به هیچ وجه راضی نیستیم که سلامت مردم به خطر بیفتد و اگر این سلامت تامین شود بدون شک نمایشگاه کتاب تهران در دوره سی و چهارم را برگزار خواهیم کرد.

دهقانکار در همین راستا خاطرنشان کرد: بدون شک برگزاری سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با رعایت کامل پروتکل ‌های بهداشتی صورت خواهد پذیرفت و شورای سیاست گذاری این نمایشگاه هم تمامی پیش بینی ها و تمهیدات جهت این اتفاق را انجام داده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × 4 =