مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
کارا تدبیر هنر

کارا تدبیر هنر/ صنعت و هنر به هم گره خورد

با چاپ و نشر در گفت‌وگو با علی مهتاب‌خواه و حسن اسماعیل‌بیگی، مدیران هنرمند و خوش‌فکر مجموعه کارا تدبیر هنر و بازدید از کارخانه‌های گروه صنعتی پارس و مصاحبه با مدیرعامل آن، مرد خستگی‌ناپذیر صنعت، علی‌اکبر اخوت، همراه باشید.
نمایشگاه

مجتمع چاپ نقش الماس/ نقشی که الماس می‌ زند (بخش دوم)

مجتمع چاپ نقش الماس؛ کربن تحت فشار و حرارت بسیار زیاد الماس می ‌شود. الماس سختی بیش از حدی کشیده تا در عین زیبایی شگفت ‌انگیز، سخت ‌ترین جسم جهان باشد؛ وه که چه زیباست نقشی که الماس می ‌زند.
مجتمع چاپ طراحان

مجتمع چاپ طراحان/ طراحان فقط یک نام نیست

مجتمع چاپ طراحان؛ در کار با فرم عمومی در مجموعه‌های بزرگ عمدتاً کسی وقتی برای طراحی ندارد
نامی ‌نقش

نامی ‌نقش؛ مدیرانی برای تمام فصول

نامی ‌نقش؛ خوش‌فکران می‌توانند تعریف‌ها را عوض کنند! «دیر آمده و زود می‌خواهد برود» یک ضرب‌المثل است با این مفهوم که شخصی کار را تازه شروع کرده اما می‌خواهد زود نتیجه بگیرد. با مثال‌های زیادی می‌توان ثابت کرد که علم مدیریت امروز این کار را ممکن نموده است.
چاپ خجسته

تبحر، تجربه، تدبیر/ از چاپ خجسته تا برجیس

مهم نیست چندبار زمین می خوری؛ مهم این است که هر بار زمین خوردی محکم تر و با اراده تر برخیزی و به جای قبول شکست و بهانه گیری، آنچه رفته را هزینه تجربه دانسته و با همتی مضاعف کار را از سر بگیری. محمود ذوالفقاری، مدیر چاپ خجسته یکی از افراد موفق در صنعت چاپ کشور است که خصیصه آوانگارد بودن و ارتباطات بالایش باعث شده جمیع اهالی چاپ او را بشناسند.
نمایشگاه

نقشی که الماس می زند در مجتمع چاپ نقش الماس

مجتمع چاپ نقش الماس؛ کربن تحت فشار و حرارت بسیار زیاد الماس می شود. الماس سختی بیش از حدی  کشیده تا در عین زیبایی شگفت انگیز، سخت ترین جسم جهان باشد؛ وه که چه زیباست نقشی که الماس می زند.
پاپیروس

این هنر پاپیروس است

به خدمت احسان یاراحمدی، مدیرعامل شرکت پاپیروس برویم و از او چگونگی رسیدن به تکنولوژی ساخت و وضعیت فعلی تولید این دستگاه را جویا شویم.
مجموعه فرانگر

فرانگری در حیطه فناوری/ مصاحبه با مدیران مجموعه فرانگر

یک مدیر هوشمند باید برای همه وضعیت‌ها برنامه داشته باشد. وقتی در زمان رکود نسبی اقتصادی سرمایه‌گذاری کلان می‌کنی شاید عملت برای دیگران قابل درک نباشد اما این شیوه‌ای از مدیریت هوشمند مجموعه فرانگر است!
مجموعه مدیا

توسعه سبز در چاپ دیجیتال مجموعه مدیا

چاپ و نشر گفت‌وگویی داشته با محمد هوشنگ‌نژاد، مدیرعامل شرکت مشاور طراح مدیا (به اختصار مجموعه مدیا) که از مجموعه‌های چاپی موفق کشور در عرصه چاپ دیجیتال است.
مجموعه Hi-Pack

مجموعه Hi-Pack در بیست‌ و دومین سالن و بیست ‌و سومین نمایشگاه

در ویژه‌نامه‌ای که برای نمایشگاه تهیه دیده بودیم، گفت‌وگویی با مدیران مجموعه بازرگانی Hi-Pack داشتیم. قرار بود آنها سالنی اختصاصی داشته باشند، مجموعه پرشماری از دستگاه‌های برند Hi-Pack را نصب و راه‌اندازی کنند و خط تولیدشان را به نمایش بگذارند. گفتند کلاس‌های آموزشی می‌گذاریم و مهندسین چینی را دعوت می‌کنیم تا پاسخگوی سوالات بازدیدکنندگان باشند. مجموعه Hi-Pack خوش‌قول بود.
آستان قدس رضوی

گزارشی از راه‌اندازی بخش بسته‌بندی موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی

باخبر شدیم که موسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی برای راه‌اندازی قسمت بسته‌بندی خود نیاز به ماشین‌هایی داشته که برای تهیه و راه‌اندازی‌شان از شرکت صفر تا صد کمک گرفته است. امام رضا (ع) طلبید و به مشهد رفتیم تا ضمن تهیه گزارش از این اتفاق خوش یمن، دیداری هم از یکی از بزرگ‌ترین چاپخانه عالم تشیع داشته باشیم و در گفت وگویی با مدیران ارشد این موسسه از چند و چون کار آگاه شویم.
کوییکس

معرفی مهر کوییکس در مصاحبه با شرکت نویسا و مهر و پلاک سحر گرافیک

در مصاحبه آقای ابراهیمی مدیر مجموعه سحر گرافیک، آقای دبیری مدیر توسعه بازار شرکت نویسا (نماینده رسمی و تنها وارد کننده دستگاه اِکس استامپر کوییکس Xstamper Quix) و خانم جهانگرد از دست اندرکاران مجموعه سحر گرافیک حضور داشتند. میزگرد کوچکی تشکیل شد.
سپکا

سپکا؛ پیشتاز در ارائه فناوری/مرکب‌های UV؛ آینده صنعت چاپ و بسته‌بندی

برای آشنایی بیشتر با مرکب‌های UV و فهم بازار این بخش، به سراغ محسن شاهواری از متخصصان و فعالین با سابقه و خوشنام صنعت چاپ که این روزها در گروه بازرگانی سپکا فعالیت می‌کند، رفتیم.
سما

سما؛ طراح، سازنده و مخترع دستگاه های اداری، چاپ و صحافی

این روزها همه جا سخن از تولید ملی و حمایت از آن است. گاهی ما این پشتیبانی را به بهانه واهی بی کیفیت بودن تولیدات داخلی انجام نمی دهیم. اگر سیاست های کشور در حال توسعه رو به موفقیت را مدنظر قرار دهیم می بینیم که یکی از ابزارشان برای پیشرفت همین مقوله مصرف کالای تولید داخل است.
ارگ سیستم

ارگ سیستم؛ خدمات رسان توسعه محور

راه توسعه معلوم است؛ بسیاری قبل از ما آن را کشف کرده و قوانینش را منتظم کرده‌اند بااین‌حال بسیاری از مجموعه‌ها علیرغم دانستن آن به خاطر شرایط و بنا به مقتضیاتی راهی دیگر در پیش می‌گیرند. ماندن بر روند توسعه با توجه به وضع رکود نسبی اقتصادی کار دشواری است و محدود مجموعه‌هایی بر این طریق می‌مانند؛ کمتر مجموعه‌ای هزینه‌های زیرساختی و تحقیقاتی را که سوددهی‌شان مکتوم و دیرباز ده است، تقبل می‌کند. ارگ سیستم مصداقی از این شرکت‌ها است که برنامه مدونی برای توسعه خود در نظر گرفته است.
چت در واتساپ