جزئیات جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا پایتخت

  0
  28
  ستاد فرماندهی کرونا

  با توجه به افزایش آمار مبتلایان، فوتی‌ ها و افراد نیازمند بستری طی ۱۰ روز گذشته، جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونا امروز در پایتخت تشکیل شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران اظهار کرد: در روزهای اخیر در تهران در وضعیت هشدار بوده ‌ایم و وضعیت بسیار شکننده ‌ای در این شهر حاکم است. آمار مبتلایان، فوتی‌ ها و افراد نیازمند بستری طی ۱۰ روز گذشته به صورت صعودی رو به افزایش بوده است. به همین دلیل ستاد فرماندهی کرونا جلسه ‌ای اضطراری  امروز تشکیل داد تا درباره کنترل اوضاع تصمیم ‌گیری شود.

  زالی گفت: همه اعضایی که در جلسه امروز حضور داشتند، نگرانی خود را از شرایط فعلی ابراز کرده و قرار شد تا تصمیمات جدی، کارا و موثرتری با انسجام بین‌ بخشی صورت گیرد.

  وی اظهار کرد: نمایندگان دستگاه های اجرایی، انتظامی، نظارتی، نیروهای مسلح، روسای دانشگاه علوم پزشکی و … در جلسه امروز حضور داشتند.

  فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به اینکه نیازمند مداخلات و اقدامات سختگیرانه ‌تر هستیم، اضافه کرد: در جلسه امروز ستاد فرماندهی کرونا مقرر شد که نمایندگان دستگاه‌ ها با کارهای کارشناسی که در دستگاه های خود انجام خواهند داد، بسته ای را در زمینه کنترل بیماری در ابعاد مختلف آماده کنند تا بعدازظهر امروز در جلسه اضطراری که با حضور دکتر نمکی وزیر بهداشت برگزار می ‌شود، ارائه و درباره آن تصمیم ‌گیری شود.

  زالی افزود: به نظر می ‌رسد فرآیندی که در تهران با آن روبرو هستیم، هم در زمینه رعایت فاصله‌ گذاری اجتماعی و هم درباره شیوه ‌نامه های بهداشتی، کمتر مورد توجه واقع شد. ضمن این که مراجعه به مراکز بهداشتی درمانی افزایش یافته است. بنابراین نیازمند مداخلات جدی ‌تری هستیم.

  بیشتر بخوانید: تهران در آستانه وضعیت قرمز کرونا

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × چهار =