شهرهای نارنجی و ادامه محدودیت های کرونایی

  0
  26
  شهرهای نارنجی

  فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت هایی که در قبل و بر اساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از جام جم آنلاین، علیرضا زالی روز چهارشنبه در حاشیه رزمایش شهید سلیمانی با عنوان «کنترل همه گیری کرونا» در مشیریه تهران به ایرنا گفت: محدودیت های شب از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح نیز در تهران ادامه خواهد داشت و بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا در شهرهای زرد نیز تسری خواهد داشت.

  شهرهای نارنجی

   

  وی افزود: شاهد کاهش وضعیت مبتلایان به کرونا در تهران هستیم که با رعایت پروتکل های بهداشتی و همکاری مردم این روند روبه کاهشی ادامه خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید:

  تصمیم گیری برای محدودیت های کرونا در تهران

  عبور از مشکلات صنعت چاپ با اتحاد

  وام کمکی برای ناشران در دوره کرونا

  شهرهای نارنجیفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران با بیان اینکه بیماران کرونایی را از سایر بیماران در بیمارستان های تهران جداسازی می کنیم گفت: در بعضی از بیمارستان ها این طرح اجرا شده است تا خدمات ضروری به بیماران کرونایی و سایر بیماران قلبی و ریوی ارائه شود. شهرهای نارنجی نشان از رعایت پروتکل ها توسط مردم است.

  وی ادامه داد: گزارش های خوبی از بهبودی بیماران کرونایی در بیمارستان ها گزارش شده است همچنین افراد مبتلا به کرونا به سرعت ردیابی و شناسایی می شوند تا از این طریق روند بهبودی آنها سرعت بخشیده شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + 14 =