قلم خبرنگاران؛ سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه را رقم می زند

  0
  21
  خبرنگار

  سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه، مدیون شمشیر بُران قلم و رشادت ادبیات مردان و زنان خبرنگاری است که خالصانه و به‌دور از تنش، در مسیر زندگی و توسعه اجتماعی و اقتصادی ملت شریف ایران، بی‌ وقفه تلاش و برای روشنگری اذهان و ایجاد شفافیت به اظهار حق و حقیقت می ‌پردازند.

  بابک عابدین؛ رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ در پیامی به ایبنا به مناسبت ۱۷ مرداد (روز خبرنگار)، این روز را به خبرنگاران و فعالان این حوزه تبریک گفت.

  متن این پیام به شرح زیر است؛

  «به نام خداوند جان و خرد

  در جهان امروز که خبر دستخوش فضاهای مجازی است و درگیر اخبار ضد و نقیض فرصت‌جویان، سلامت ذهنی و فرهنگی جامعه مدیون شمشیر بران قلم و رشادت ادبیات مردان و زنانی است که خالصانه و به‌دور از تنش، در مسیر زندگی و توسعه اجتماعی و اقتصادی ملت شریف ایران، بی‌وقفه تلاش و برای روشنگری اذهان و ایجاد شفافیت به اظهار حق و حقیقت می‌پردازند.

   چه به‌جاست پاسداشت و نکوداشت این حقیقت‌جویان اهل قلم در ایام مبارک عید پاکی ‌ها و سال جهش تولید. این روز بهانه ‌ای است که از همه خبرنگاران به‌ویژه خبرنگاران حوزه هنر صنعت چاپ، نشر و بسته‌بندی کشور تقدیر کرده و از خداوند منان برای این عزیزان و خانواده‌ های محترمشان از صمیم قلب آرزوی سلامتی، بهروزی، عزت و موفقیت روزافزون نماییم.»

  بیشتر بخوانید: چاپخانه‌ های نونوار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 2 =