آغاز ثبت ‎نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ»

  0
  46
  درخواست تسهیلات

  مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علیرضا اسماعیلی در این باره گفت: ثبت‎ نام درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ از روز شنبه (13 دیماه) آغاز شده است و تا پایان روز دوشنبه (15 دیماه) ادامه خواهد داشت.

  درخواست تسهیلاتوی ادامه داد: در این مرحله صرفا ثبت‎ درخواست‎ ها انجام می شود و پس از بررسی پرونده متقاضیان در کارگروهی ویژه، معرفی آنها به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت تکمیل مدارک و دریافت تسهیلات صورت خواهد گرفت.

   

  بیشتر بخوانید:

  میزگرد مجازی نشر الکترونیک؛ فرصت‌ها و تهدیدها

  صنعت نشر و گرایش ‌های جدید

  برگزاری نمایشگاه مجازی کمک به ناشران

   

  مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی با اشاره به اینکه نرخ سود این تسهیلات 12 درصد است گفت: مشمولین این مرحله از تسهیلات عبارتند از: اهالی قلم(نویسندگان و شاعرانی که دارای کارت اهل قلم خانه کتاب هستند)، ناشران، کتاب فروشان، چاپخانه‎ داران، آژانس‎ های ادبی، واردکنندگان کتاب و استارت‎ آپ ‎های حوزه کتاب.

  درخواست تسهیلات

  بر اساس این گزارش، متقاضیان دریافت تسهیلات برای ثبت نام و کسب اطلاعات می توانند به آدرس الکترونیکی https://vam.icfi.ir/  مراجعه کنند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  17 − 4 =