6.4 C
Tehran
یکشنبه، 28 دی 1399
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
بیستمین جشنواره چاپ

جشنواره صنعت چاپ و حفظ جایگاه صنفی

رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران گفت: اتحادیه چاپخانه داران تهران با موضوع برگزاری همزمان دو جشنواره صنعت چاپ و نشان تیراژه هیچ مخالفتی ندارد و بیشتر برایمان این مهم است که جایگاه اتحادیه در این جشنواره حفظ شود.
انجمن واردکنندگان کاغذ

ارائه تسهیلات تجاری انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا

انجمن واردکنندگان کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران برای ارائه خدمات و تسهیلات تجاری به اعضای خود با شرکت «کشتیرانی هلال دریای ایرانیان» تفاهم نامه ای را منعقد کرد.
جشنواره ملی چاپ

جشنواره ملی چاپ و نشان شیرازه؛ همنشینی نه ادغام

مدیر کل دفتر چاپ و نشر وزارت ارشاد گفت: ادغام دو جشنواره ملی چاپ و جشنواره نشان شیرازه یک سوءتفاهم است و تصمیم بر آن شد که این دو رویداد در دو حوزه جداگانه اما در یک مجموعه برگزار شود.
شرکت های استارت آپی

شرکت های استارت آپی و نقش آنها در تقویت صنعت چاپ

نخستین رویداد شتاب (استارت آپی)، هم افزایی علم و هنر و صنعت چاپ و نشر و صنایع وابسته با رویکرد توجه به شرکت های استارت آپی و دانش بنیان دیروز 22 دی ماه در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۳ تهران به صورت مجازی برگزار شد.
جشنواره ملی چاپ

نیاز جشنواره ملی چاپ؛ برگزاری تخصصی است

مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس درباره جشنواره ملی چاپ گفت: موافق استفاده از زبان فارسی برای محصولات داخلی هستم، ولی باید دست چاپخانه ‌ها و طراحان برای صادرات محصولات باز باشد.
چاپِ بسته‌ بندی

توجه ویژه به چاپِ بسته‌ بندی در بیستمین جشنواره چاپ

رئیس انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ گفت: امسال در جشنواره بیشتر به چاپِ بسته‌ بندی توجه می‌شود و این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا بسته‌بندی نه تنها حیات اقتصادی چاپخانه‌ها بلکه حیات صادراتی کشور را نیز متحول خواهد کرد.
انجمن صنعت چاپ کشور

وفاقی برای تشکیل انجمن صنعت چاپ کشور

ظهر دیروز 20 دی ماه هیئت امنای تشکل صنعت چاپ سراسر کشور در محل اتحادیه چاپخانه داران تهران برای تشکیل انجمن صنعت چاپ کشور به شور و مشورت نشستند.
مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ

فراخوان بخش مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ

فراخوان بخش مسابقات چاپ بسته بندی بیستمین جشنواره ملی چاپ منتشر شد.
چاپخانه دالاهو

نبرد نورد و آتش در چاپخانه دالاهو

چاپ و نشر آنلاین برای آگاهی بیشتر مصاحبه ای با میریونس جعفری نایب‌رئیس اول چاپخانه داران تهران که در محل حاضر شده و مدیر چاپخانه دالاهو، عبدالله براتی انجام داده است.
جشنواره چاپ

بیستمین جشنواره چاپ و توجه ویژه به زیبایی شناسی و زبان فارسی

استاد زبان و ادبیات فارسی و یکی از داوران بیستمین جشنواره چاپ گفت: توجه به بحث زیبایی‌ شناسی و زبان فارسی از سوی جشنواره چاپ موجب می‌ شود کسانی که در حوزه چاپ کار می‌ک نند برای ارتقای کیفیت کارشان حساسیت نشان دهند و این موضوع قطعا در جذب مشتری موثر است.
جشنواره چاپ

جشنواره چاپ و ظهور توانمندی های چاپخانه ‌های ممتاز

برگزیده پنج دور متوالی جشنواره ملی چاپ گفت: حضور چاپخانه ‌های درجه یک در جشنواره اهمیت دارد و چاپخانه ‌های ممتاز در جشنواره چاپ توانایی ‎هایشان را به رخ هم می‎ کشند.
چت در واتساپ