تولید چسب‌های صنعت بسته بندی توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی

  0
  67
  تولید چسب

  مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: با تولید چسب‌های هاتملت به دنبال ورود به بازارهای جهانی و ورود به بازار داخلی در سایر چسب ‌های مورد استفاده در صنایع دیگر همچون فیلترسازی، بسته بندی و … هستیم تا جایی که محصولات تولیدی به کشورهای افغانستان، عراق، گرجستان صادرمی‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ مهدی نجار، مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان در گفت‌وگو با ایسکانیوز، درباره فعالیت اصلی این شرکت اظهار کرد: این شرکت دانش‌بنیان در راستای اهداف خود و با نگاهی به چشم انداز و مأموریت مجموعه، تولید چسب‌های هاتملت یا گرماذوب، تولید چسب‌های حساس به فشار، چسب‌های پایه آب و … در صنایع مختلف و آلیاژهای پلیمری در دستور کار خود قرار داده است به طوری که این محصولات در صنایع چوب و صنایع بسته‌بندی و خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  وی تصریح کرد: این شرکت با همکاری نیروهای تحصیلکرده در بهترین دانشگاه‌ های کشور و نیروهای متخصص در زمینه فناوری نانو و مواد پیشرفته حاضر در تیم مدیریتی و فنی خود فرآیند تولید چسب‌ها را در ابتدا با رویکرد تولید چسب‌های لبه چسبان مورد استفاده در صنایع چوب آغاز کرد و پس از تولید انبوه گریدهای مختلف این چسب‌ها که معادل داخلی نداشته و تولید کشورهای پیشرفته دنیا همچون آلمان و ایتالیا و کشور همسایه ترکیه بوده است، هم اکنون به دنبال ورود به بازارهای جهانی در این زمینه و ورود به بازار داخلی در مورد سایر چسب‌های مورد استفاده در صنایع دیگر همچون فیلترسازی، بسته بندی و … است.

  تولید چسبنجار افزود: این مجموعه در کنار واحد تولیدی خود، امکان ارائه خدمات آزمایشگاهی برای متقاضیان و علاقه‌مندان را داراست. در حال حاضر این شرکت دانش‌بنیان حداقل 50 محصول مختلف با قابلیت تولید انبوه و بیش از 200 طرح پژوهشی را در دست اجرا دارد.

  وی ادامه داد: شرکت دانش‌بنیان برای تحقق اهداف مورد نظر کیفیت از طریق نوآوری در زمینه سرمایه انـسانی متخصص، تـحقیق و تـوسعه، مدیریت دانش و توسعه زنجیره تامین‌کنندگان سرمایه‌گذاری قابل توجهی کرده است. چشم انداز شرکت قرار گرفتن در زمره سه شرکت برتر منطقه تا سال 1401 است که با تولید محصولات دارای فناوری پیشرفته و نیز توسعه متوازن فناوری در رقابت با شرکت‌های پیشرو در سه مولفه سخت افزار، نرم افزار و مغز افزار محقق می‌شود.

  مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: عمده مزیت محصولات تولیدی نسبت به محصولات مشابه خارجی مناسب بودن قیمت، در دسترس بودن محصول با کیفیت و استاندارد، ارائه خدمات پس از فروش است.

  وی افزود: صادرات محدودی به کشورهای افغانستان، عراق، گرجستان داریم. امروزه با توجه به بحث کرونا بحث صادرات سخت‌تر شده است. در حال حاضر 20 درصد نیاز بازار داخلی را تامین می‌کنیم.

  نجار، رونمایی از چند محصول جدید در حوزه بهداشت و صنایع چوب و توسعه کمی بازار محصولات را از عمده برنامه‌های این شرکت تا پایان سال عنوان کرد.

  مدیرعامل این شرکت در رابطه با شعار جهش تولید اظهار کرد: مهم‌ترین لازمه تحقق جهش تولید حذف و اصلاح مقررات و قوانین دست وپاگیر است. همچنین فرآیندهای زمانی بررسی مشکلات شرکت‌ها با دولت باید استاندارد باشد یعنی دولت در مدت زمان مشخص پاسخگو باشد.

  بیشتر بخوانید: بهره مندی از چسب حساس به فشار در صنعت بسته بندی

  #تولید چسب

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  پنج × 5 =