تجاری سازی کردن محصولات با رعایت اصول بسته بندی

  0
  31
  تجاری سازی

  تجاری سازی محصولات صنایع دستی

  به‌منظور آشنایی هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع‌دستی قزوین با شیوه‌های بسته‌بندی محصولات برای تجاری‌سازی و افزایش قابلیت درآمدزایی حوزه  صنایع‌دستی، ششمین نشست تخصصی بسته‌بندی و راه‌کارهای تجاری‌سازی صنایع‌‌دستی روز سه شنبه ۲۱ آبان‌ماه در قزوین برگزار می‌شود .

  بسته بندی نه تنها در صنایع دستی بلکه در همه زمینه هایی که به بخش صادرات محصولات مربوط باشد نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. یک بسته بندی زیبا و مورد پسند می تواند مشتری را جذب کند و حتی از این هم فراتر رفته و مشتری شما را برای همیشه حفظ کند. ماندرگاری یک محصول در ذهن مشتری به میزان بالایی به این مطلب بستگی دارد. تجاری سازی کردن محصولاتی از قبیل صنایع دستی نیز تا حد بالایی به بسته بندی زیبا و شکلیل آن وابسته است. شما یک عطر بسیار خوش بور را در نظر بگیرد که در یک بطری پلاستیکی ریخته شده باشد با وجود کیفیت بسیار بالایی که دارد شما حاضر نخواهید شد تا آن را به کسی هدیه بدهید. این عطر شایسته یک بسته بندی زیبا است تا نظر شما را جلب کند و رضایت شما را نیز بر انگیزد. این در مورد صنایع دستی نیز صادق است. توریست هایی که به ایران می آیند صنایع دستی را برای سوغات انتخاب می کنند که بسته بندی مناسبی دارد تا مجبور نباشند آن را در کاغذ روزنامه بپیچند.

  به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قزوین، سید میثم حصاری معاون صنایع‌دستی این اداره‌کل، امروز شنبه ۱۸ آبان ۹۸ با اعلام این خبر گفت: «در این نشست که با هماهنگی‌های به عمل آمده با معاونت صنایع دستی وزارت میراث‎فرهنگی، گردشگری و صنایع‎دستی و با مشارکت اتاق بازرگانی استان قزوین برگزار می‎‌شود، راهکارهای بسته‌بندی مناسب تولیدات صنایع‌دستی برای راه‌یابی تولیدکنندگان به بازارهای جهانی استانداردسازی و تجاری سازی محصولات ارائه خواهد شد.»

  حصاری افزود: «در ادامه این نشست به‌منظور آشنایی تعاونی‌ها، تولیدکنندگان و صنعتگران استان قزوین با نحوه بسته‎بندی محصولات، بازدید از شرکت چاپ و بسته‌بندی آسان بسته قزوین برنامه‌ریزی شده و امیدواریم برگزاری چنین نشست‌هایی نقش موثری در ارتقای کیفی بسته‌بندی محصولات و رشد و رونق صنایع‌دستی استان داشته باشد.»

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  3 × دو =