بررسی مشکلات صنایع بسته‌بندی قشم

  0
  62
  صنایع بسته‌بندی 

   رعایت استانداردهای صادرات آبزیان با استفاده از ظرفیت‌های آزمایشگاهی قشم، راهکاری اساسی برای ورود به بازار جهانی است. در این جلسه به بررسی مشکلات صنایع بسته‌بندی نیز پرداخته شد.

  صنایع بسته‌بندی

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین : در جلسه بررسی مشکلات صنایع بسته‌بندی و عمل‌آوری آبزیان جهت کمک به تسهیل صادرات که با حضور مدیر توسعه تجارت، مدیر شیلات و کشاورزی، مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط و بهداشت انسانی سازمان و روسای مراکز عمل‌آوری و بسته‌بندی آبزیان برگزار شد، بر لزوم گذر تولیدات صادرات محور از فرآیندهای استانداردسازی و حل مشکلات صنایع بسته‌بندی تأکید شد.

  صنایع بسته‌بندی
  آشنایی با توانمندی‌های قشم در حوزه آزمایشگاهی و استفاده از این ظرفیت و اهمیت آن در صنعت صادرات جزیره، تأکید بر لزوم آشنایی روسای مراکز عمل‌آوری آبزیان جزیره باید با استانداردها، نحوه تجزیه‌وتحلیل و بررسی نمونه‌های غذایی و آشنایی با نحوه انجام دادن تشریفات گمرکی جهت صادرات آبزیان از موضوعات دیگری بود که در این جلسه به آن پرداخته شد.
  در پایان به‌منظور کسب آگاهی بیشتر در مورد ظرفیت‌های قشم در حوزه یادشده، حاضران در جلسه از تجهیزات و فرآیندهای آنالیز نمونه‌های آزمایشگاه شرکت نظارت بر ضوابط و بهداشت انسانی سازمان منطقه آزاد قشم بازدید کردند.
  بیشتر بخوانید:
  بسته بندی

  نقش کارخانه های بسته بندی در بالا رفتن قیمت

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  12 + هفت =