کارخانه کاغذ اسدآباد به بهره برداری خواهد رسید

  0
  53
  کارخانه کاغذ اسدآباد

   فرماندار اسدآباد با اشاره به پیشرفت خوب کارخانه کاغذ اسدآباد گفت: طبق وعده سرمایه گذار، این طرح در خرداد ماه سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شود.

  کارخانه کاغذ اسدآباد

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایرنا: مجید درویشی روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: واحد صنعتی تولید کاغذ از سنگ آهک با شتاب در حال اجرا است و مانعی برای ادامه کار این طرح مهم در شهرستان وجود ندارد. 

  او با بیان اینکه برای این طرح تاکنون ۹۵ میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی و ۲۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری ریالی صورت گرفته تاکید کرد: مجری این طرح بزرگ از تسهیلات بانکی برای احداث استفاده نکرده است. 

  فرماندار اسدآباد افزود: ماشین آلات و دستگاه‌های این واحد صنعتی از کشور چین خریداری شده که پس از پایان عملیات ساختمان‌سازی نصب می‌شود. 

  به گفته درویشی کارخانه کاغذ اسدآباد با شتاب در حال ساخت است و براساس وعده سرمایه گذار خرداد ماه عملیات احداث به پایان رسیده و وارد چرخه تولید می‌شود.

  کارخانه کاغذ اسدآباد

  درویشی به نقش این واحد صنعتی در رونق اقتصادی و اشتغال شهرستان اشاره کرد و افزود: ۳۰۰ نفر از جوانان اسدآبادی در این کارخانه مشغول به کار می‌شوند. کارخانه کاغذ در شهرک صنعتی اسدآباد در حال ساخت است.

  بیشتر بخوانید:

  قیمت ها با توزیع کاغذ یارانه ای شکسته شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  7 + دو =