آتش سوزی در یک انبار بزرگ کاغذ و مقوا

  0
  66
  آتش سوزی در یک انبار بزرگ کاغذ و مقوا

  سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک انبار بزرگ کاغذ و مقوا در جاده مخصوص کرج خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت ‌و گو با خبرگزاری فارس، درباره حادثه آتش سوزی در یک انبار بزرگ کاغذ و مقوا و کارتن، در جاده مخصوص کرج اظهار داشت: این حادثه عصر روز 10 دی ماه در کیلومتر ۱۰ جاده مخصوص کرج مسیر غرب به شرق به وقوع پیوست.

  وی افزود: این انبار داره سوله هزار متری بوده که به دلایل نا معلوم طعمه حریق شده و نیروهای آتش نشانی پس از تماس با سامانه ۱۲۵ همراه با تانکر و نردبان هیدرولیکی به محل اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی در توضیحات خود درباره آتش سوزی در یک انبار بزرگ کاغذ و مقوا افزود: در قسمت حیاط و قسمت فضای باز این انبار بزرگ هم مقدار زیادی کارتن‌های ضایعاتی روی به صورت نامنظم دپو شده بود و آتش در آستانه سرایت به آن‌ها بود و اگر اتش به آن‌ها می‌رسید وضعیت را خیلی سخت‌تر می‌کرد که آتش نشانان بین این دو قسمت حائل شدند و اجازه سرایت آتش به این قسمت را ندادند.

  ملکی با اشاره به اینکه با اقدام به موقع آتش‌نشانان از سرایت آتش به بخش ‌های دیگر این انبار بزرگ نگه داری کاغذ، مقوا و کارتن جلوگیری شد، گفت: یک نفر از پرسنل این انبار که مردی ۳۵ ساله بود دچار سوختگی و جهت درمان تحویل نیروهای اورژانس داده شد.

  بیشتر بخوانید: وقوع حریق در یک چاپخانه خیابان لاله‌زار

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × سه =