تجلیل از فعالان حوزه کاغذ

  0
  34
  کاغذ چاپ

  همایش تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و کارآفرینان حوزه سلولزی و کاغذ همزمان با دهه فجر برگزار می‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایبنا، رضا امیدی، متولی برگزاری همایش تجلیل از پیشکسوتان و کارآفرینان حوزه سلولزی و کاغذ  عنوان کرد: سالانه افراد زیادی در حوزه سلولزی و کاغذ کشور فعال هستند که عرضه و تولید این کالا را تسهیل می‌کنند و به همین دلیل همایشی برای تجلیل از برگزیدگان این حوزه پیش‌بینی شده است. نجلیل از افرادی که در این زمینه کار می کنند می تواند اثرات مطلوب فراوانی بر اقتصاد کشور داشته باشد و انگیزه  را در این عزیزان تقویت کند.

  وی افزود: قدردانی و قدرشناسی از کسانی که طی این سال‌ها در بخش سلولزی و کاغذ اشتغال و کارآفرینی ایجاد کرده و در بحث تامین و تولید کاغذ فعالیت کرده‌اند، هدف اصلی این همایش است.

  امیدی با بیان اینکه قرار است در این همایش از افراد مختلف تقدیر و تجلیل شود، گفت: علاوه بر پیشکسوتان و کسانی که بیش از سه دهه است در این حوزه فعالیت می‌کنند از افرادی که در بحث تامین مواد اولیه، تولید محصول و واردات کاغذ فعال هستند نیز تجلیل خواهد شد.

  وی تاکید کرد:   این همایش می‌تواند انگیزه‌ای باشد برای کسانی که می‌خواهند در این حوزه وارد شوند تا بدانند که دولت هم توجه ویژه‌ای به این بخش دارد و استمرار چنین برنامه‌هایی به توسعه اشتغال‌زایی و کارآفرینی در کشور منجر شود. تولید کاغذ به این شیوه و در داخل کشور می تواند زمینه اشتغال جوانان جویای کار را نیز فراهم کند و همچنین می تواند کشور را از وارادت کاغذ نیز بی نیاز کند.

  امیدی همچنین درباره مشارکت‌کنندگان این همایش توضیح داد: همایش با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن کارتن و ورق، انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا و انجمن فروشندگان کاغذ و مقوا بهمن ماه امسال همزمان با دهه فجر برگزار خواهد شد.


  بیشتر بخوانید:

  تولید کاغذ سنگی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 + 12 =