تامین کاغذ مطبوعات در داخل کشور

  0
  40
  کاغذ مطبوعات

  استاندار مازندران در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر آمادگی صنایع چوب و کاغذ مازندران در حمایت از کاغذ مطبوعات کشور خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احمد حسین‌زادگان در دیدار با صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: صنایع چوب و کاغذ مازندران با برخورداری از ظرفیت  بالا در تولید کاغذ مورد نیاز استان و کشور، می‌تواند محصولات مورد نیاز کاغذ مطبوعات کشور را نیز تأمین کند.

  وی با بیان اینکه حمایت از صنایع چوب و کاغذ مازندران موجب بی‌نیازی کشور از واردات کاغذ مطبوعات خواهد شد، افزود: برای خودکفایی کشور در تولید کاغذ نشریات، از پتانسیل‌های موجود در کشور بهره برد که مازندران می‌تواند در این زمینه پیشگام باشد.


  بیشتر بخوانید:

  چاپ مطبوعات کاغذی از سر گرفته می شود

  آخرین وضعیت کاغذ وارداتی حوزه نشر و مطبوعات

  وی همچنین گفت: استفاده از ظرفیت صنایع چوب و کاغذ مازندران در تأمین کاغذ مطبوعات کشور را مورد بررسی قرار داده و به ‌زودی در حوزه کاغذ مطبوعات خبرهای مسرت‌بخشی را خواهیم شنید.

  صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز با اظهار خرسندی از بیان این مطالب، گفت: ما با تکیه بر توانمندی‌های داخلی نشان داده‌ایم که تحریم‌های ظالمانه آمریکا قابل خنثی شدن است و دستان پرتوان سازندگان ایرانی، محور اقتصادی ایران را بهتر از گذشته رونق می‌دهند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × دو =