بررسی مشکلات صنایع چوب و کاغذ توسط بازرس ویژه وزیر کار

  0
  36
  صنایع چوب و کاغذ

  کریم یاوری در سفر یک روزه خود به مازندران، صبح امروز در راستای بررسی و چگونگی حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی و کارگران از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار ایلنا، کریم یاوری، مشاور و بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه خود به استان مازندران، صبح روز 2 دی ماه در راستای بررسی و چگونگی حل و فصل مشکلات بنگاه های اقتصادی و کارگران از شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بازدید کرد.

  در این بازدید که کامران اصغری، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و جمعی از اعضای هیئت مدیره صنایع چوب و کاغذ مازندران حضور داشتند، یاوری گفت: همکاری و همراهی کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید با کمیسیون های کارگری در استان ها می تواند نقش بسزایی را در حل و فصل مشکلات تولید کنندگان و کارگران ایفا کند.

  در این بازدید که حسن فلاحی، معاون روابط کار و سمانه نوری، رئیس اداره بازرسی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران نیز حضور داشتند، بازرس ویژه وزیر کار افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان مجری قانون کار همواره حمایت خود را از کار، تولید و صیانت از حیات بنگاه های اقتصادی و توسعه اشتغال داشته و خواهد داشت.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  10 + 8 =