بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی برگزار می شود

  در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران؛

  0
  41
  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی با همکاری اتحادیه چاپ، اتحادیه لیتوگراف، انجمن کارتن‌سازان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار می شود.

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از شبستان، بیست و ششمین نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی با همکاری اتحادیه چاپ، اتحادیه لیتوگراف، انجمن کارتن‌سازان، اتحادیه کاغذ و مقوا، انجمن کاغذ و مقوا، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اتاق اصناف ۸ تا ۱۲ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی ایران برگزار می شود.

  بنابراین گزارش، این نمایشگاه در فضایی بالغ بر ۴۳ هزار متر برپا می شود که در حال حاضر ۲۵ هزار متر آن از سوی شرکت آروین مهر فجر که از سال ۱۳۹۶ برگزاری نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی را بر عهده دارد، جانمایی شده است.

  این گزارش می افزاید: ۵۰۰ متر از این نمایشگاه مختص بخش خارجی است که از کشورهای چین و هند غرفه‌هایی به صورت پاویون و از کشورهای ایتالیا، آلمان، بلژیک و ترکیه شرکت‌هایی به نمایندگی و به شکل مستقل در نمایشگاه حضور دارند.

  بنا به تاکیدات مقام معظم رهبری بر رونق تولید، فضایی بالغ بر ۱۰۰ متر به صورت رایگان در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته است تا با حضور در این نمایشگاه با توانمندی‌های تولیدکنندگان این صنعت از نزدیک آشنا شود. همچنین ۵۰۰ متر فضای باز برای جانمایی غرفه ها درنظر گرفته شده است.

  گفتنی است در حاشیه این نمایشگاه ۶ کلاس آموزشی، ۶ جلسه دورهمی در خصوص مشکلات صنعت و برنامه زنده خبری اینترنتی برگزار می‌شود.

   

  بیشتر بخوانید:

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ ، جای خالی ماشین‌آلات مدرن در نمایشگاه چاپ

   

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  4 × یک =