بیست و ششمین نمایشگاه چاپ افتتاح شد

  0
  69
  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ بسته بندی و ماشین آلات وابسته تهران امروز با حضور معصومه آقاپور (عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی)، حجت الاسلام سید محمود دعایی (نماینده ولی فقیه در روزنامه اطلاعات)،  قاسم نوده فرهانی (رئیس اتاق اصناف تهران)، عباس قبادی (معاون بازرگانی داخلی وزیر صمت)، علی اصغرکار اندیش (معاون وزارت ارشاد)، مهرزاد دانش (مدیر کل دفتر امور چاپ و نشر)، برخی از مسئولان وزارت ارشاد و روسای اتحادیه های صنعت چاپ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد.

  بیست و ششمین نمایشگاه چاپ در فضایی به وسعت ۴۳ هزار متر مربع قرار دارد که از این میان ۲۵ هزار متر آن به غرفه گذاران اختصاص پیدا کرده است.

  گفتنی است امسال ۵۱۳ غرفه گذار در نمایشگاه چاپ بسته بندی حضور دارند که از این میان ۳۱ شرکت خارجی و ۴۷۲ شرکت داخلی هستند. علاوه بر این به علت استقبال متقاضیان ۵۰۰ متر مربع نیز به فضای غیر مسقف اختصاص پیدا کرده است.

  این دوره نمایشگاه از تاریخ هشتم لغایت ۱۱ آذر ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار است و از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای شرکت کنندگان، علاقه مندان و فعالان صنعت معظم چاپ، نشر و بسته بندی است.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 − هفت =