تخلف از محدودیت های کرونایی 9 واحد چاپی را به مراجع قضایی کشاند

  0
  138
  واحد چاپی

   مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان: ظهر دیروز 9 واحد چاپی متخلف در خرم آباد که بدون مجوز فعالیت نموده و محدودیت های کرونایی را نادیده گرفته اند به نیروی انتظامی و مراجع قضایی معرفی شدند.

  واحد چاپیبه گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمد حسین فتایی با اعلام این خبر، گفت: متاسفانه علی رغم تذکرات متعدد و بازرسی های مستمر، برخی از واحد های چاپی در سطح استان بدون در نظر گرفتن محدودیت ها و مصوبات اعلام شده توسط ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، اقدام به چاپ بنر و آگهی ترحیم مشتمل بر زمان و مکان مراسم خاکسپاری نموده اند، که در این راستا صبح دیروز 9 واحد متخلف چاپی در خرم آباد جهت پلمپ و برخورد قانونی با متخلفین به نیروی انتظامی و مراجع قضایی معرفی شدند.

  مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان تصریح کرد: همچنین با هماهنگی فرمانداران برخی شهرستان های استان و در راستای جلوگیری از فعالیت غیر قانونی، 25 واحد چاپی در این شهرستان ها پلمپ گردیده است.

  وی ادامه داد: طی چند ماهه اخیر بارها اعلام کرده ایم که چاپخانه های دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مراکز چاپی حق چاپ بنر و آگهی های ترحیم مشتمل بر زمان و مکان را ندارند و با متخلفین برخورد قانونی صورت می پذیرد، لذا ضمن تاکید مجدد بر این موضوع، اعلام می داریم که عدم رعایت محدودیت ها و مصوبات کرونایی اعلام شده، به لغو دائمی مجوز این مراکز منجر خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: عدم رعایت محدودیت های کرونایی منجر به پلمب یک چاپخانه شد

  مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در پایان خاطر نشان ساخت:از عموم مردم استان نیز انتظار می رود ضمن رعایت دقیق محدودیت های اعلامی، از برگزاری و شرکت در هرگونه مراسم خاکسپاری و عروسی جداً خودداری نموده و سلامتی و حقوق سایر شهروندان و هم استانی ها را نادیده نگیرند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  18 + نوزده =