رئیس کمیسیون صنایع مجلس: بسته بندی اساس صادرات است

  0
  49
  رئیس کمیسیون صنایع مجلس

  رئیس کمیسیون صنایع مجلس معتقد است؛ بسته بندی در صنایع اساس صادرات کالا است و با پیشرفت در صنعت بسته بندی و ارائه نوآوری ها  امید است در آینده نزدیک معرف ایران در همه عرصه های بین المللی باشیم.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ روابط عمومی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته؛ عزت الله اکبری تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته و با حضور در برنامه زنده مجتمع چاپ نقش الماس گفت: بسته بندی در صنایع اساس صادرات کالا است، امروز با حضور در نمایشگاه و مشاهده نوآوری ها بسیار خرسند شدم، تیم های جوان غیرتمندانه پا به پای دنیا حرکت می کنند.

  وی افزود: با پیشرفت در صنعت بسته بندی و ارائه نوآوری ها  امید است در آینده نزدیک معرف ایران در همه عرصه های بین المللی باشیم.

  اکبری با تاکید بر حمایت تمام قد مجلس از صنعت چاپ و بسته بندی اظهار داشت: در عرصه اجرا دولت موظف به انجام امور است، دولت ها در دنیای رقابت قرار دارند.  

  بیشتر بخوانید: استفاده از ظرفیت ها در نمایشگاه چاپ

  رئیس کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: کشورهای همسایه و برخی از کشورهای دنیا به دلیل صداقت در تولید و عرضه محصولات کشور، متفاضی بهره مندی از کالاهای ایرانی هستند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 + 8 =