بررسی مشکلات چاپ و صادرات محصولات چاپی توسط مجلس شورای اسلامی

  مشکلات صادرات صنعت چاپ در دیدار رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به شور گذاشته شد

  0
  55
  صادرات محصولات چاپی

   رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران روز گذشته برای پیگیری مشکلات و مطالبات صنف چاپ و بسته بندی بالاخص صادرات محصولات چاپی به مجلس شورای اسلامی رفت و با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس دیدار کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران؛ احمد ابوالحسنی، رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران در ارتباط با مشکلات موجود صنعت چاپ و صادرات محصولات چاپی ایران به کشورهای منطقه و همجوار، جلسه ای را با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار کرد.

  در این جلسه حجت الاسلام مرتضی آقا تهرانی با استقبال از برگزاری جلسات اینچنینی، خواستار استخراج و احصا فهرستی از مشکلات صادرات محصولات چاپی شد تا در جلسه بعدی به بحث گذاشته شود.

  صادرات محصولات چاپیدر همین رابطه رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با اعلام خبر بالا، از کلیه اعضاء و فعالان صنف خواست تا مشکلات مربوط به صادرات محصولات چاپی هم در بخش نشر و هم در بخش بسته بندی را با ارائه راهکار به اتحادیه اعلام و ارسال کنند، تا در جلسه ای که با حضور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در محل اتحادیه چاپخانه داران برگزار می شود، مطرح و پیگیری شود.

  بیشتر بخوانید:  تسهیل و توسعه صادرات چاپ توسط میز صنایع خلاق و نوآورانه

  به گفته رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران جلسه صنف چاپخانه داران با رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، بلافاصله پس تعیین تکلیف و تصویب بودجه کشور انجام و برگزار خواهد شد.

  گفتنی است؛ ابوالحسنی با بیان این خبر که جلسه ای نیز با محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی داشته، اظهار داشت: بنا داریم با کمک گرفتن از مجلس، راه صادرات محصولات چاپی ایران به کشورهای منطقه را هموار و مرتفع کنیم.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یک × چهار =