جعل و چاپ برچسب گوشت وارداتی

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان 

  0
  45
  جعل و چاپ برچسب گوشت وارداتی

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از خبرگزاری میزان در دادستان عمومی اتقلاب  مرکز استان سمنان در خصوص بررسی موضوع  جعل و چاپ برچسب گوشت وارداتی  توسط یک واحد صنفی با رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان مکاتبه به عمل آورد.

  محمد شریف ابراهیمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان  از جمع آوری و دستگیری معتادان متجاهر و سارقان شناسایی شده در شهر سمنان خبر داد و اظهار کرد: معتادان متجاهر و سارقان شناسایی شده در بلوار شهید واقفی و آیت الله عالمی سمنان جمع آوری و دستگیر شدند و معتادان متجاهر نیز به مراکز ماده ۱۵ تحت نظر سازمان بهزیستی استان سمنان انتقال یافتند.

  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان تاکید کرد: پروسه شناسایی، جمع آوری و اعزام به مراکز درمانی_مراقبتی و ارجاع آنان به مراکز ماده ۱۵ و حرفه آموزی و همچنین تمهیدات حمایتی از خانواده مددجویان مستمرا از ناحیه پلیس مبارزه با مواد مخدر و بهزیستی مرکز استان سمنان پیگیری می‌شود.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: در خصوص بررسی موضوع جعل و چاپ برچسب گوشت وارداتی توسط یک واحد صنفی با رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان سمنان مکاتبه به عمل آمد.

  بیشتر بخوانید:

  تجلیل از فعالان صنعت چاپ و نشر خوزستان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × یک =