جا به جایی نمایشگاه ؛ در پرده ای از ابهام

  0
  98
  جا به جایی نمایشگاه

  باتوجه به تشدید آلودگی هوای تهران، وزیر کشور با صدور دستور مستقیم به شهرداری تهران مبنی بر توقف فعالیت‌ های جاری در محل نمایشگاه‌ های بین‌المللی و جا به جایی نمایشگاه ها شد.

  به گزارش چاپ و نشر به نقل از روابط عمومی نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته؛ آلودگی هوای تهران در روزهای اخیر تشدید شده که این معضل باعث صدور دستور مستقیم وزیر کشور به شهرداری تهران مبنی بر توقف فعالیت‌های جاری در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی شد. طبق این ابلاغیه نمایشگاه ‌های مذکور باید به مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب انتقال پیدا کنند؛ این در حالی است که هنوز هیچ اطلاعیه‌ای به دبیرخانه نمایشگاه چاپ، بسته‌بندی و ماشین‌آلات وابسته مبنی بر جا به جایی نمایشگاه هابلاغ نشده است.

  گفتنی است؛ بیست ‌و ششمین نمایشگاه بین ‌المللی چاپ و بسته ‌بندی تهران تا اطلاع ثانوی در همان تاریخ اعلام شده (۸ تا ۱۱ آذر ماه ۱۳۹۸) و در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برقرار خواهد بود.

  به گفته ی جلیل غفاری رهبر رئیس اتحادیه صنف صحاف و رئیس هیئت‌مدیره شرکت نمایشگاهی آروین مهر فجر، مجری برگزاری نمایشگاه، بیست و ششمین آوردگاه بین ‌المللی چاپ، بسته‌بندی و ماشین آلات تهران در ۱۳ سالن و با متراژی بالغ بر ۲۴ هزار متر می‌رسد.

  همچنین خبرها حاکی از آن است که به علت استقبال شایان و تقاضا برای غرفه های بیشتر این شرکت در حال رایزنی با نمایشگاه است تا سالن‌هایی با فضای تقریبی ۱۲ هزار متر را به فضای کنونی الحاق کند.

  نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته از بزرگ ترین رویدادهای صنعت چاپ در ایران است که به صورت سالانه برگزار می شود. این نمایشگاه امسال بیست و ششمین دوره‌ی خود را تجربه می کند و هم اکنون جانمایی بسیاری از غرفه ها انجام شده است و طی گفت‌وگوهایی که با فعالان و دست اندرکاران این حوزه داشتیم همگی در حال آماده سازی و شرکت هر چه پر رنگ تر در این نمایشگاه هستند و با توجه به تفاوت سالن‌های مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب و نمایشگاه بین المللی تهران این جابه جایی نمایشگاه می تواند در شیوه و کیفیت برگزاری این رویداد تاثیر به سزایی بگذارد.

  بیشتر بخوانید: همدلی راز موفقیت نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی

  این دستور وزیر کشور مبنی بر جا به جایی نمایشگاه های مرکز نمایشگاه بین المللی تهران هنوز احتیاج به بازنگری دارد و با اما و اگرهایی روبرو است و تاکنون شهرداری تهران نسبت به آن واکنشی نشان نداده است، در صورت هر گونه تغییر احتمالی اطلاعات آن در خبرهای بعدی منتشر خواهد شد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − دو =