وقوع حریق در یک چاپخانه خیابان لاله‌زار

  0
  79
  وقوع حریق در یک چاپخانه

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک چاپخانه واقع در خیابان لاله‌زار خبر داد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از خبرنگار ایلنا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: ساعت ۱۱:۴۹ دیروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان در خیابان لاله زار پایین ‌تر از منوچهری به سامانه ۱۲۵ اعلام می ‌شود. بلافاصله چهار ایستگاه به همراه خودروهای پشتیبانی و تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.وقوع حریق در یک چاپخانه

  ملکی درباره وقوع حریق در یک چاپخانه خیابان لاله‌زار گفت: محل آتش سوزی در طبقه همکف و کارگاه چاپ بوده است، در حین آتش سوزی آتش به سقف ‌های شیروانی این ساختمان قدیمی هم سرایت کرده است که بخشی از سقف‌ ها هم تخریب شد.

  وی بیان کرد: طبقه بالایی این ساختمان انبار کلید، پریز و لوازم برقی بوده که دچار آتش سوزی شده است و طبقه همکف چاپخانه‌ای با حجم زیادی از کاغذ بوده است. طبقه بالا کاملا شعله‌ور شد و ۵ نفر در این ساختمان حضور داشتند که در لحظات اولیه با کمک نیروهای ما، به سلامت از ساختمان خارج شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت:وقوع حریق در یک چاپخانه خیابان لاله‌زار مورد مصدومیت نداشته و از سرایت آتش به طبقه پایین که دارای کاغذ و مواد مشتعل بوده نیز جلوگیری به عمل آمد.

  بیشتر بخوانید: یک انبار کاغذ در شیراز طعمه حریق شد

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × 5 =