داوران مسابقات چاپ و بسته بندی مشخص شدند

  0
  53
  جشنواره ملی چاپ

  مدیرکل دفتر چاپ و نشر در احکامی جداگانه دبیر علمی و داوران بخش مسابقات چاپ و بسته بندی جشنواره ملی چاپ و نشر را منصوب کرد.‌

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ستاد خبری نخستین دو سالانه چاپ و نشر، مهرزاد دانش در حکمی محمدحسین شهامت‌پور، فعال و طراح عرصه چاپ و بسته‌بندی و داور و برگزیده دوره‌ های پیشین مسابقات جشنواره چاپ را به عنوان دبیر بخش مسابقات چاپ و بسته بندی بیستمین دوره جشنواره چاپ منصوب کرد‌.

  همچنین مهرزاد دانش در احکام جداگانه دیگری شاهین آریان‌فر، هومن اخوین، اسماعیل امینی، حسین داریان، علی شفیعی، رامین لاهیجی، مسعود نجات، فرشاد هوشیار و حسین یاراحمدی را به ‌عنوان داوران این دوره از مسابقات چاپ و بسته بندی منصوب کرد.

  در این دوره از جشنواره محصولات چاپ و بسته‌ بندی بر مبنای چهار موضوع فنی، محتوایی، طراحی و پاسداشت زبان فارسی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

  پیش‌تر نیز در حکمی از سوی مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر، محسن شمس به عنوان مدیر اجرایی حوزه چاپ این جشنواره منصوب شده بود‌.

  بیشتر بخوانید: انتشار فراخوان بخش مسابقات محصولات چاپ و بسته بندی

  در این دوره از جشنواره در کنار بخش مسابقات محصولات چاپی، بخش انتخاب، معرفی و تکریم چهره‌ های برتر چاپ سراسر کشور در عرصه‌ های کارآفرینی، صادرات و پیشکسوتی نیز انجام خواهد شد که روند آن از سوی دبیرخانه جشنواره ملی چاپ و نشر اعلام خواهد شد.

   نخستین دوسالانه چاپ و نشر در دو بخش «نشان چاپ» و «نشان شیرازه» زمستان سال جاری برگزار می‌ شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 × یک =