نمایشگاه چاپ، دری به سوی رونق

  گفت و گو با امیر شهلائی مقدم، بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  44
  نمایشگاه چاپ

  بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران، برپایی نمایشگاه بیست و هفتم را دری به سوی رونق توصیف کرد و گفت: نمایشگاه چاپ و بسته بندی امسال به دلیل اینکه در شرایط کرونا برگزار می شود، بیشتر از سال های قبل راهگشا و تاثیر گذار است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ امیر شهلائی مقدم در گفت و گو با روابط عمومی نمایشگاه چاپ و بسته بندی با اظهار خرسندی از برپایی بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی گفت: نمایشگاه چاپ و بسته بندی بیش از سال های قبل، برای صنعت چاپ و بسته بندی راهگشا و منشا خیر است.

  وی افزود: امسال به دلیل پاندمی کرونا، بیشتر صنوف از جمله صنف چاپ دچار رکود شد که البته باتوجه به اهمیت چاپ در تکمیل حلقه تولید به ویژه تولید محصولات بهداشتی، صنعت چاپ و بسته بندی به سرعت از این رکود خارج شد.

  شهلائی مقدم با اشاره به اینکه در ماه های پایانی سال جاری هستیم، اظهار داشت: همیشه در انتهای سال چاپخانه ها با اوج کار روبرو هستند و همزمانی این نمایشگاه با روزهای پایانی سال می تواند سرعت رونق بخشی به صنف چاپ و صنایع مرتبط با آن را چند برابر کند.

  به گفته این فعال صنفی، برپایی این نمایشگاه بار دیگر پویایی و رونق را به صنف چاپ بازمی گرداند به ویژه در شرایطی که به دلیل شیوع بیماری کرونا عملاً کسب و کارها در فشار بوده اند.

  بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران در خصوص برپایی نمایشگاه مجازی چاپ و بسته بندی نیز گفت: من به ایده پردازان نمایشگاه مجازی دست مریزاد می گویم. چرا که در شرایط فعلی که برپایی هر نمایشگاهی متاثر از محدودیت های ناشی از کرونا است، ایده برگزاری نمایشگاه‌ آنلاین و مجازی می تواند تفکر بسیار خوبی برای پوشش گسترده نمایشگاه‌ تخصصی چاپ که اتفاقا از نمایشگاههای بسیار پر بازدید است، باشد.

   وی تاکید کرد: نمایشگاه چاپ و بسته بندی، ویترین صنعت چاپ است از این رو پوشش گسترده آن از طریق شبکه مجازی پاسخ به نیاز طیف گسترده ای از مخاطبان و علاقمندان چاپ است که به دلیل شرایط کرونا نمی توانند بازدید حضوری داشته باشند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت + 17 =