نمایشگاه چاپ؛ قلب تپنده صنعت

  گفت و گو با بهمن پورمند، نایب رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  40
  نمایشگاه چاپ

  بهمن پورمند معتقد است؛ حال اقتصاد میهن عزیزمان چندان مطلوب نیست و برای بهتر کردن وضعیت آن در بخش های مختلف، کوچک ترین اقدام می تواند برگزار کردن نمایشگاه هایی مانند نمایشگاه چاپ در شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی باشد.

  بهمن پورمند، نایب رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران تهران درباره کیفیت برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی و ماشین آلات وابسته به چاپ و نشر آنلاین گفت: نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته از کیفیت بالاتری برخوردار است. همان طور که می دانید شیوع بیماری کرونا بسیاری از کارهای کشور را به حالت تعلیق در آورده است. برگزاری چنین آوردگاه بزرگی با این کیفیت مطلوب کار کوچکی نبود که خوشبختانه مسئولان برگزاری آن به خوبی از عهده این کار خطیر بر آمدند.

  وی در ادامه درباره لزوم برگزاری این نمایشگاه در شرایط شیوع بیماری کرونا افزود: نمایشگاه ها همیشه به مانند یک ویترین عمل می کنند. ویترینی که نمایان گر دانش و قدرت دست اندرکاران آن حوزه است. در این آوردگاه ها فعالان این حوزه گرد هم می آیند و کسی که توانایی عرضه بهترین ها را داشته باشد گوی سبقت را از سایر شرکت کنندگان خواهد ربود؛ به همین دلیل هرکس بهترین های خود را عرضه می کند. در همین راستا برگزاری چنین آوردگاه هایی برای زنده نگه داشتن قلب تپنده ی صنعت در هر بخشی ضروری است.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه چاپ تعطیل نمی شود

  پورمند در پایان اظهار داشت: حالِ  اقتصاد میهن عزیزمان چندان مطلوب نیست و برای بهتر کردن وضعیت آن در بخش های مختلف، کوچکترین اقدام می تواند برگزار کردن نمایشگاه هایی این چنینی در شرایط کاملاً بهداشتی و با رعایت پروتکل ها باشد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه + 19 =