بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ تخصصی تر برگزار شد

  حمیدرضا آملی مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران

  0
  40
  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

  در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ پروتکل های بهداشتی مرتبط با غرفه سازی، برگزارکننده و سایت داران نیز مورد توجه قرار گرفته است. این موارد شامل رعایت فاصله های اجتماعی است که به خوبی مورد رعایت قرار گرفته است.

  حمیدرضا آملی مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران درباره ی چگونگی برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاب، بسته بندی و ماشین آلات وابسته به چاپ و نشر آنلاین گفت: نمایشگاه امسال به دلیل مدل برگزاری و رعایت پروتکل های بهداشتی متفاوت با سالهای گذشته  متفاوت از سال های گذشته برگزار شد.رفته رفته شاهد تخصصی شدن بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ بودیم و بیشتر شاهد حضور بازدید کنندگان تخصصی هستیم این روال برای همه نمایشگاه درحال انجام است.

  وی در ادامه افزود: امسال با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا برگزاری نمایشگاه متفاوت تر شده است و برنامه های آن تحت تاثیر الزمات و پروتکل های بهداشتی قرار گرفته است البته این مهم مورد توجه مجری نمایشگاه واقع شده است.به طور قطع می توان اظهارداشت که حداقل بازدیدکننده عام در این نمایشگاه حضور داشته است.

  مدیر روابط عمومی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران اظهار کرد: در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ پروتکل های بهداشتی مرتبط با غرفه سازی، برگزارکننده و سایت داران نیز مورد توجه قرار گرفته است. این موارد شامل رعایت فاصله های اجتماعی است که به خوبی مورد رعایت قرار گرفته است.به غرفه های برتر در رعایت قوانین و الزامات بهداشتی در پایان برگزاری نمایشگاه جوایزی اهدا می شود.

  بیشتر بخوانید:

  پیشرفت و خودکفایی در صنعت چاپ

  توقف توزیع کاغذ دولتی

  حضور بازدیدکنندگان واقعی در نمایشگاه صنعت چاپ

  بیان مشکلات صنعت چاپ و ارائه راهکارها

  پیام رئیس بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته بندی و ماشین آلات

  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ، بسته ‌بندی و صنایع وابسته افتتاح شد

   

  وی درباره  اجرای چگونگی پروتکل بهداشتی  در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ بیان داشت:  برای رعایت پروتکل های بهداشتی سالن های نمایشگاهی عریض تر شد،شرکت سهامی نمایشگاه دستورالعملی را در این بابت تصویب کرد. شرکت سهامی با انجام کار رجیستری از ورود شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان عام جلوگیری میکند.در مبادی ورودی مواد ضدعفونی کننده و کانال های ضدعفونی کننده قرارداده و تعبیه شده است و در عین‌حال پوشش ماسک ، عدم لمس و توزیع بروشورها به صورت الکترونیک به بازدیدکنندگان یادآوری می شود.مدل ثبت نام و جذب مشارکت کنندگان باید به نحوی باشد که حداقل حضور فیزیکی را بطلبد. در این نمایشگاه این مهم رعایت شده است.

  آملی تصریح کرد: در بند سوم مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا این اجازه داده شد نمایشگاه ها به صورت تخصصی برگزار شوند برهمین اساس مجریان  شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایجاد سایت های مجازی برنامه ریزی و اجرا کردند بر همین اساس امکان بازدید برای سایر افراد غیرمرتبط با این نمایشگاه فراهم شده است البته این امر درحال تکمیل است.

  وی  درپایان درباره ی کیفیت نمایشگاه های مجازی گفت: امکانات خوبی در نمایشگاه مجازی وجود دارد البته ضعیف هایی دارد که باید برطرف شود، البته به طور کلی نمایشگاه های مجازی در دنیا مورد استقابل خاصی قرار نمیگیرد.اینترنت مساله مهمی است که بازدیدکنندگان بتوانند مذاکره و تعامل دو سویه ای  را با برگزار کنندگان نمایشگاه داشته باشند.

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده − 3 =