تامین مواد اولیه صنعت چاپ، دغدغه هیئت مدیره جدید

  گفت و گو با امیر شهلائی مقدم، بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران

  0
  56
  تامین مواد اولیه صنعت چاپ

  تامین مواد اولیه صنعت چاپ در زمان مقتضی با توجه به فشار حداکثری تحریم ها، یکی از دغدغه های هیئت مدیره فعلی طی شش ماه گذشته بوده است. از این رو کارگروه ملزومات چاپ تشکیل شد که به جرات میتوان گفت تشکیل آن، یکی از اصولی ترین سیاست هایی بوده که از سوی اتحادیه چاپخانه داران برای رفع این دغدغه اعمال شده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ امیر شهلائی مقدم، بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران در گفت و گو با روابط عمومی اتحادیه چاپخانه داران تهران اظهار داشت: یکی از سیاست های اثر بخش و سازنده هیئت مدیره در سال ۹۹، راه اندازی کارگروه های مختلف از جمله کارگروه ملزومات چاپ بود که به واسطه آن سعی شد تا نقش نظارتی و نه دخالتی اتحادیه برای تامین مواد اولیه صنعت چاپ از طریق شرکت تعاونی صنف فراهم شود.

  به گفته شهلائی مقدم، اتحادیه برای بدنه صنف چاپخانه داران، همانند پدر برای خانواده است که همیشه باید نقش بالادستی، نظارتی و به ویژه حمایتی خود را حفظ و ایفا کند.

  تامین مواد اولیه صنعت چاپبیشتر بخوانید:

  راه اندازی کارگروه ملزومات چاپ

  کارگروه ملزومات چاپ؛ تامین کننده مواد اولیه مورد نیاز صنف

  تهیه و تامین مواد اولیه صنعت چاپ، نیازی اساسی

  حفظ منافع اعضا هدف اتحادیه چاپخانه داران

  وی در پاسخ به این پرسش که عملکرد و سیاست های هیئت مدیره فعلی را چطور ارزیابی می کنید، گفت: به دور از تعارفات معمول به اعضای صنف اطمینان می دهم که هیئت مدیره به همراه ریاست اتحادیه، در یک تعامل بسیار ملموس و همسو به سمت اهداف تبیین شده در حال حرکت هستند و به جرات می گویم که در طول سالیان گذشته هیچ گاه هیئت مدیره ای اینچنین همسو، منسجم، هدف دار و همگرا نداشتیم و من امیدوارم به زودی اثرات این همگرایی برای اعضای صنف هویدا و روشن شود.

  بازرس اتحادیه چاپخانه داران تهران همچنین در پایان با آرزوی سالی سرشار از نیکویی و برکت برای صنف چاپ گفت: امسال انتخابات ریاست جمهوری را نیز پیش داریم که با توجه به نقش کلیدی و محوری صنعت چاپ در بخش تبلیغات، انتطار می رود وضعیت کسب و کار صنف چاپ در سه ماهه نخست سال، با تغییرات مثبتی روبرو شود.

  تامین مواد اولیه صنعت چاپ

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت + 13 =