بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ نقطه عطفی در تاریخ صنعت چاپ

  0
  38
  بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ

  مصطفی تینای تهرانی معتقد است؛ حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ آنهم در شرایط کرونا، نقطه عطفی در تاریخ صنعت چاپ محسوب می شود.

  مصطفی تینای تهرانی، یکی از پیشکسوتان صنعت چاپ در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ گفت: نمایشگاه پدیده ای است که سال به سال جایگاه خود را بیش از پیش باز می کند و ابزاری مناسب برای عرضه توانمندی های انسان است. نمایشگاه چاپ عرصه بروز و ظهور انسان های فکور صنعت چاپ است، این نمایشگاه پدیده ای است که طی سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

  نایب رئیس سابق اتحادیه چاپخانه داران تهران بیان کرد: کرونا اقتصاد جهان را متاثر کرده است با توجه به این شرایط و آسیبی که متوجه همه صنایع شده با این حال شاهد مشارکت قابل تحسین در این دوره از نمایشگاه هستیم.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه بیست و هفتم چاپ، نمایشگاهی پر محتوا

   مصطفی تینای تهرانی ادامه داد: صنعت چاپ با آخرین دستاوردها و تکنولوژی بشر در ارتباط است، از این رو حضور همکاران، فعالان و متخصصان‌ صنعت چاپ در نمایشگاه های چاپ بیانگر فهم و درک‌ آنها از لزوم طی کردن مسیر پیشرفت در این عرصه است. جلوه ویژه هنر و فناوری در صنعت چاپ در نمایشگاه ظهور و بروز می یابد. به طور قطع حضور شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان در بیست و هفتمین نمایشگاه چاپ آنهم در شرایط کرونا، نقطه عطفی در تاریخ صنعت چاپ محسوب می شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 + 17 =