8.2 C
Tehran
یکشنبه، 5 بهمن 1399
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
نمایشگاه کتاب تهران

آغاز کار نمایشگاه مجازی کتاب تهران

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با مشارکت هزار و ۷۳۲ ناشر داخلی و ۱۸۰ ناشر خارجی با عرضه بیش از ۱۲۰ هزار عنوان کتاب از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه امروز چهارشنبه (اول بهمن) آغاز به کار کرد.
نمایشگاه مجازی کتاب

نمایشگاه مجازی کتاب آزمونی موفق

نمایشگاه مجازی کتاب می‌تواند آغازی برای سوق دادن برنامه‌های فرهنگی و هنری به سمت فضای مجازی باشد زیرا ناشران طی یکسال گذشته روزهای سختی در بخش تولید و توزیع کتاب تجربه کردند.
خرید مجازی کتاب

خرید مجازی کتاب رونق خواهد گرفت

در نمایشگاه مجازی کتاب نیز فعالیت‌های فردی ناشران در دنیای مجازی به حرکت جمعی تبدیل شده است. خرید مجازی کتاب به زودی رونق خواهد گرفت.
نمایشگاه مجازی کتاب

نقش مهم شرکت پست در برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

شرکت پست باید آمادگی حجم بالای استقبال از نمایشگاه مجازی کتاب را داشته باشد تا در روزهای شلوغی کار و حجم بالای سفارش کتاب‌ها، بهترین و مناسب‌ترین خدمات را به مردم ارائه کند.
نمایشگاه مجازی کتاب

اطلاعیه شماره ۱۸ نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

فیلم‌ های آموزشی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران همچون نحوه ثبت ‌نام و خرید کتاب، نحوه صحیح بسته ‌بندی کتاب و نحوه ثبت ‌نام برای دریافت یارانه اعتباری خرید بن کتاب در وب سایت ketab.ir قابل مشاهده و دریافت است. 
خرید مجازی کتاب

صرفه جویی اقتصادی با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

 در سال‌های اخیر با بودجه ۵۰ تا ۶۰ میلیاردی که هزینه برپایی نمایشگاه کتاب می شد فقط ۱۴۰ میلیارد تومان درآمد از نمایشگاه بدست می‌آمد در این شرایط برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب،صرفه‌جویی اقتصادی خوبی است.
نمایشگاه کتاب

مشکل اصلی نمایشگاه کتاب؛ تخصیص تخفیف و یارانه است

عضو اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران گفت: یکی از مشکلات نمایشگاه ‌کتاب تخفیف و یارانه کتاب است و این یارانه ‌ها کتابفروشان را تضعیف می ‌کند.
بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران

استقبال از بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران

مدیر امور نمایشگاه های خانه کتاب و ادبیات ایران گفت: آمار ثبت نام کنندگان در بخش بین الملل نمایشگاه مجازی تهران از حدود ۱۱۰ شرکت‌کننده گذشت که از این تعداد ۳۰ شرکت کننده ایرانی و ۸۰ شرکت کننده خارجی از ۲۴ کشور هستند و در مجموع بیش از ۷۰ درصد شرکت کنندگان، ناشران و فعالان حوزه فرهنگ و صنعت نشر بین المللی هستند.
حوزه کتاب

رونق حوزه کتاب و کتابخوانی با برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب

عبیدالله رستمی اظهار کرد: نمایشگاه مجازی کتاب می‌تواند گام نخست ناشران برای ورود به فضای مجازی و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در آن برای رونق حوزه کتاب و کتابخوانی باشد.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران

رعایت عدالت توزیعی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

در نمایشگاه مجازی کتاب تهران محدودیت مکانی نداریم و هر ناشری که در چهارسال اخیر پروانه نشر فعال داشته می‌تواند غرفه مجازی درخواست کند و این امر گام بسیار بزرگی در عدالت توزیعی است.
خرید مجازی کتاب

نمایشگاه مجازی کتاب تهران و اما و اگرهایش

هرچند نمایشگاه مجازی کتاب تهران قابلیت پوشش تمام رویدادها و برنامه‌های جنبی یک نمایشگاه را ندارد، اما اکنون بیش از هرچیزی باید به فکر وضعیت فروش ناشران بود تا بیش از این شاهد تعطیلی و توقف فعالیت آن‌ها نباشیم.
تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف

تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف

محسن جوادی، درباره  تعیین‌ تکلیف ناشران متخلف سی‌و‌دومین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران گفت: با تعهد‌ این ناشران، بررسی و البته با توجه به نوع تخلف زمینه حضور آن‌ها در نمایشگاه مجازی کتاب تهران برای آن‌ها نیز فراهم خواهد شد.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران

آخرین مهلت ثبت نام برای حضور درنمایشگاه مجازی کتاب تهران

رییس نمایشگاه کتاب تهران، با اشاره به پایان مهلت ثبت‌نام ناشران برای شرکت در نمایشگاه تا فردا (چهارشنبه، ۱۷ دی) گفت: بیش از ۱۵۰۰ ناشر در نمایشگاه مجازی کتاب تهران حضور خواهند داشت.
صادرات کتاب

آمار صادرات کتاب از خراسان رضوی

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: ارزش ریالی صادرات کتاب در استان خراسان رضوی را در سه ماهه پاییز ۹۹ بیش از ۷۵۷۰ میلیون ریال عنوان کرد
نمایشگاه مجازی کتاب

مهلت ویرایش ناشران نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام شد

حسین صفری، از تعیین زمان مهلت ویرایش اطلاعات ناشران تایید‌شده برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران خبر داد و گفت: ناشران هر زمان مجاز به تغییر قیمت کتاب نیستند.
چت در واتساپ