آمار فروش نمایشگاه مجازی کتاب تا 6 بهمن ماه

  0
  59
  فروش نمایشگاه مجازی کتاب

  نمایشگاه مجازی کتاب تهران که از آغاز با اختلال ‌هایی در دسترسی خریداران و ناشران به پلتفرم آن همراه بود، حالا بر اساس اعلام برگزارکنندگان آن در ششمین روز برگزاری خود به آمار فروش نمایشگاه مجازی کتاب حدودا ۲۹ میلیارد تومانی رسیده است.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا، در حالی که سرعت پایین وب‌سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران و همچنین اختلالاتی در دسترسی به این پلتفرم تحت وب حاشیه‌ساز بوده و سبب انتقادها و اظهارنظرهای مختلفی از سوی ناشران و مخاطبان شده است.

  آمار فروش نمایشگاه مجازی کتاب

   بنابر اعلام خانه کتاب و ادبیات ایران، با آغاز ششمین روز این رویداد تاکنون ۵۶۲ هزار و ۶۳۳ نسخه کتاب به مبلغ ۲۹۰ میلیارد و ۴۴۳ میلیون و ۷۵۳هزار و ۸۶۴ ریال در سراسر کشور فروش نمایشگاه مجازی کتاب است.

  بر اساس این گزارش همچنین تاکنون ۹۸هزار و ۹۷۳ سفارش در این نمایشگاه ثبت شده است که از این تعداد ۷۱هزار و ۱۲۴ سفارش در انتظار ارسال است و ۲۷هزار و  ۸۴۹ سفارش ارسال شده است. از مجموع کل بسته ‌های ارسال‌شده، ۹هزار و  ۶۲۸ بسته از سوی ناشر و ۱۸۱هزار و  ۸۴۸ بسته از سوی پست ارسال شده است.

  فروش نمایشگاه مجازی کتابنخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران که از اول بهمن‌ماه آغاز شد به مدت دو روز تمدید شد و تا ساعت ۲۴ هشتم بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

  بیشتر بخوانید: نمایشگاه مجازی کتاب به کاهش هزینه‌های نمایشگاهی کمک می‌کند

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − یازده =