30.3 C
Tehran
جمعه، 3 اردیبهشت 1400
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
چاپ خجسته

تبحر، تجربه، تدبیر/ از چاپ خجسته تا برجیس

از چاپ خجسته تا برجیس/ می‌توان به جرات گفت که هیچ چاپخانه داری به اندازه محمود ذوالفقاری سرش شلوغ نیست! اما نظم، خوش‌قولی و آراستگی او هرکسی را مبهوت می‌کند.
چاپ افلاک

چاپ افلاک/ تغییر به‌حکم توسعه

چاپ افلاک؛ آینده‌نگری یکی از خصلت‌های مهم مدیریت است و در این علم یک مزیت به شمار می‌رود. تغییر، وقتی در اوج هستی شجاعت زیاد و ریسک‌پذیری بالایی را طلب می کند و این‌ها همه نیاز به اشراف کامل بر حوزه ای که در آن کار می‌کنید، دارد.
توتالیا

توتالیا؛ ایده از شما؛ راه‌حل از ما

به نام خداوند بخشنده مهربان، خانم‌ها، آقایان، سلام، شب شما به خیر، به مهمانی خانوادگی به میزبانی یکی از اعضای قدیمی خانواده صنعت چاپ ایران، شرکت توتالیا خوش آمدید.
هودیس پارس

مجتمع چاپ هودیس پارس؛ تخصص و ابتکار؛ انگیزه و پشتکار

در زمان مصاحبه و گشت‌وگذار در مجتمع چاپ هودیس پارس تلفن همراه او بارها زنگ خورد، او مکرراً و بیش از حد عذرخواهی می‌کرد و احترام به جا می‌آورد، آن‌ها مشتریان و همکاران او بودند و او خود را موظف به رسیدگی به آن‌ها می‌دانست، او مهمان‌نوازی می‌کرد و در عین حال جانب رفاقت را نگاه داشته و مشتری مداری هم می‌نمود.
شرکت پدید پردازش پایدار

شرکت پدید پردازش پایدار؛ چاپ دیجیتال، چاپ افست؛ رقیب یا مکمل

شرکت پدید پردازش پایدار؛ امروز دخالت کامپیوتر در وجوه مختلف زندگی ما اجتناب‌ناپذیر است و هر روز هم دامنه آن گسترده‌تر می‌شود. ما در عصر دیجیتالی شدن صنعت به سر می‌بریم و داریم دوره گذار را طی می‌کنیم. صنایع به تسخیر دیجیتال درآمده‌اند و چاپ هم از این موضوع مستثنی نبوده و در حال تسلیم شدن است!
شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان

شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان/ تجارت سالم در محیطی سبز

«شرکت صنعت و تجارت گستر اطلس ایرانیان» با هدف ورود به بازارهای خاص محصولات دوستدار محیط زیست و با رویکرد ایجاد بستری مطمئن برای تأمین کالاهای استراتژیک کشور عزیزمان پا به عرصه تجارت نهاده است.
لیتوگرافی رامین

لیتوگرافی رامین/ چاپ؛ از قبل تا بعد

لیتوگرافی رامین؛ برخی اوقات ما راهی را اتفاقی در پیش می گیریم اما خوش فکری اولیه ما باعث می شود استقبال از آن، ما را وارد آن حیطه کند و آینده ما را تغییر دهد. زندگی نقشه های خودش را دارد اما اگر در راهی افتادیم چه خوب است که آن را تا انتها ادامه دهیم؛ قدرت یافتن در بازار مقدماتی دارد و این صنف پر است از آدم‌های با پشتکاری که روی پای خود ایستاده اند. ما یکی از آن‌ها را پیدا کردیم و با او به گفت وگو نشستیم. مدیرعامل جوانی که آینده‌نگری بزرگ‌ترین خصیصه‌اش است.
گروه بین المللی سارینا

گروه بین المللی سارینا/ انقلابی در صنعت چاپ دیجیتال

گروه بین المللی سارینا را با عرضه دستگاه های باکیفیت چاپ بنر می شناسیم که دستگاه های برند زئوس این شرکت از اولین انتخاب های متخصصین این حوزه است.
ماشین سازی حرفه و فن

ماشین سازی حرفه و فن؛ تولید به توان همت

ماشین سازی حرفه و فن؛ چهار دهه ماندن بر مدار تولید و با تمام مصائب مبارزه کردن کار کوچکی نیست. تولیدکننده داخلی باید با چین بجنگد، فشار اقتصادی را متحمل شود، حواسش به دل نازک کارگر باشد و در عین حال مشتری مداری هم بکند. اراده و خواستن نمی گذارند او به زانو درآید؛ مشکلات عدیده اند اما حریف همتش نمی شوند؛ او از تاریخ کشورش صبر و استقامت آموخته و تسلیم بلد نیست.
کارگروه ملزومات چاپ اتحادیه چاپخانه داران

مصطفی پورشب؛ حرفه؛ بازرگان

مصطفی پورشب؛ در صنعت چاپ کشور افراد خودساخته زیادی داریم. آن‌ها از صفر و از کار در چاپخانه شروع کرده‌اند و کم کم به این عشق مبتلا شده و با تقلای زیاد کسب‌وکار و خود را راه انداخته و با استفاده از تجربیاتشان موفق هم بوده‌اند.
کارا تدبیر هنر

کارا تدبیر هنر/ صنعت و هنر به هم گره خورد

با چاپ و نشر در گفت‌وگو با علی مهتاب‌خواه و حسن اسماعیل‌بیگی، مدیران هنرمند و خوش‌فکر مجموعه کارا تدبیر هنر و بازدید از کارخانه‌های گروه صنعتی پارس و مصاحبه با مدیرعامل آن، مرد خستگی‌ناپذیر صنعت، علی‌اکبر اخوت، همراه باشید.
نمایشگاه

مجتمع چاپ نقش الماس/ نقشی که الماس می‌ زند (بخش دوم)

مجتمع چاپ نقش الماس؛ کربن تحت فشار و حرارت بسیار زیاد الماس می ‌شود. الماس سختی بیش از حدی کشیده تا در عین زیبایی شگفت ‌انگیز، سخت ‌ترین جسم جهان باشد؛ وه که چه زیباست نقشی که الماس می ‌زند.
مجتمع چاپ طراحان

مجتمع چاپ طراحان/ طراحان فقط یک نام نیست

مجتمع چاپ طراحان؛ در کار با فرم عمومی در مجموعه‌های بزرگ عمدتاً کسی وقتی برای طراحی ندارد
نامی ‌نقش

نامی ‌نقش؛ مدیرانی برای تمام فصول

نامی ‌نقش؛ خوش‌فکران می‌توانند تعریف‌ها را عوض کنند! «دیر آمده و زود می‌خواهد برود» یک ضرب‌المثل است با این مفهوم که شخصی کار را تازه شروع کرده اما می‌خواهد زود نتیجه بگیرد. با مثال‌های زیادی می‌توان ثابت کرد که علم مدیریت امروز این کار را ممکن نموده است.
چاپ خجسته

تبحر، تجربه، تدبیر/ از چاپ خجسته تا برجیس

مهم نیست چندبار زمین می خوری؛ مهم این است که هر بار زمین خوردی محکم تر و با اراده تر برخیزی و به جای قبول شکست و بهانه گیری، آنچه رفته را هزینه تجربه دانسته و با همتی مضاعف کار را از سر بگیری. محمود ذوالفقاری، مدیر چاپ خجسته یکی از افراد موفق در صنعت چاپ کشور است که خصیصه آوانگارد بودن و ارتباطات بالایش باعث شده جمیع اهالی چاپ او را بشناسند.