9.2 C
Tehran
دوشنبه، 29 دی 1399
مجتمع چاپ نقش الماسمجتمع چاپ و صحافی نقشینهچاپ فاکتور مهیار
شاخص آلایندگی

بالا رفتن شاخص آلایندگی و خطر مرگ

استاندار تهران گفت: اگر ایستگاهی شاخص آلایندگی بیش از ۵۰۰ هوا را نشان دهد و کسی اطراف آن باشد، خدای ناکرده ممکن است جان خود را از دست بدهد.
محدودیت های تردد

اعمال محدودیت های تردد در کدام شهرها است؟

آمار ابتلا به کرونا در بسیاری از شهرهای کشور با اجرای طرح محدودیت ‌های تردد کاهش یافته و تعداد شهرهای زرد رو به افزایش است اما برخی شهرها همچنان در وضعیت قرمز به سر می ‌برند و منع یا محدودیت های تردد هنوز در آنها اعمال می‌شود.
تسهیلات کرونایی

اعطای تسهیلات کرونایی با رویکرد «بنگاه‌محور»

افسر موم‌وندی، از تعیین شاخص‌ برای شناسایی متقاضیان دومین مرحله اعطا تسهیلات کرونایی سامانه کارا به اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه خبر داد که با رویکرد بنگاه‌محوری به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی خواهند شد.
چاپخانه دالاهو

خسارت مالی بسیار از وقوع آتش سوزی در یک چاپخانه

بعد از ظهر دیروز آتش سوزی در یک چاپخانه در خیابان انقلاب، خسارت مالی بر جای گذاشت.
درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ

ثبت نام«درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» تمدید شد

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید ثبت‌نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.
درخواست تسهیلات

آغاز ثبت ‎نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ»

مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از آغاز ثبت‎ نام «درخواست تسهیلات مرحله دوم کارا بخش فرهنگ» خبر داد.
شهرهای نارنجی

شهرهای نارنجی و ادامه محدودیت های کرونایی

فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: اکنون در وضعیت نارنجی قرار داریم و تمام محدودیت هایی که در قبل و بر اساس مصوبه شهرهای نارنجی اجرا می شد همچنان تا هفته آینده ادامه دارد.
نخستین واکسن ایرانی کرونا

نخستین واکسن ایرانی کرونا

مرحله بالینی کوو ایران نخستین واکسن ایرانی کرونا پیش از ظهر امروز نهم دی ماه با تزریق به سه نفر در هتل ارم تهران شروع شد.
بازار خودرو

کاهش قیمت خودرو در بازار

بررسی‌ بازار خودروهای وارداتی نشان می‌دهد که همچون بازار خودروهای داخلی و مونتاژی، این روزها بیشتر مشتریان به انتظار کاهش قیمت خودرو دست از خرید کشیده‌اند.
محدودیت تردد شبانه

محدودیت تردد شبانه برای همه شهر ها

محدودیت تردد شبانه در همه شهرها ادامه پیدا خواهد کرد، منع تردد درون شهری از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد است که بسیار موثر بوده و امروز مصوب شد که در شهرهای زرد نیز این منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد ادامه پیدا کند.
نرخ تورم

افزایش فاصله نرخ تورم

 بر اساس اعلام مرکز آمار نرخ تورم سالانه آذرماه در دهک‌های مختلف هزینه‌ای در بازه ٢٧.٩ درصد برای دهک اول تا ٣٧.٢ درصد برای دهک دهم نوسان داشته و پردرآمدها در یکسال گذشته تورم بیشتری را نسبت به دهک اول تجربه کردند.
مصرف

رشد بی رویه مصرف برق و گاز در ایران

با ضعف عملکرد دولت در بخش بهینه‌سازی مصرف سوخت، هرروز با افزایش افسارگسیخته میزان مصرف انرژی اولیه در بخش غیرمولد کشور، به روز بحرانی عدم پاسخگویی ظرفیت تولید به حجم مصرف داخلی و تبدیل ایران به واردکننده انرژی اولیه نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم.
بانک مرکزی

تغییر قوانین واردات کالا توسط بانک مرکزی

طبق بخشنامه بانک مرکزی منتشره در تاریخ 28 آبان ماه، مهلت برگشت ارز صادراتی و ارائه استناد حمل حواله های ارزی از تاریخ صدور تا تاریخ صدور اعلامیه تامین ارز از ۴ ماه به ۲ ماه تعیین شد. بخشنامه فوق ذکر اعتراض روسای اتحادیه های صنعت چاپ را دربر داشت.
جو بایدن

تمایل جو بایدن به مذاکره با ایران پیش از انتخابات ۱۴۰۰

روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط در مطلبی نوشت: شش ماه سرنوشت‌ساز پیش رو، موازین و ابعاد توافق هسته‌ای جدید را تعیین می‌کند؛ چراکه پس از اعلام پیروزی نهایی جو بایدن، واشنگتن وارد دوره تازه‌ای خواهد شد. از صحبت‌های جو بایدن می‌توان برداشت کرد که در زمینه‌های متعددی به‌دنبال دمیدن یک روح جدید به پیکره سیاست‌های کاخ سفید است.
محدودیت های کرونایی شب یلدا

محدودیت های کرونایی شب یلدا

رئیس‌جمهور درباره ی محدودیت های کرونایی شب یلدا گفت: روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده، اصناف از ساعت ۱۸ تعطیل و تردد خودروهای شخصی نیز در این دو روز، از ساعت ۲۰ ممنوع می‌شود.
چت در واتساپ