شهرآفتاب میزبان هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار

0
26
نمایشگاه بین الملی نوشت افزار

 هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار و لوازم مهندسی ۱۴ تا ۱۷ مرداد و با رعایت پروتکل‌ های بهداشتی در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می ‌شود.

مجید اکبری؛ مجری برگزاری نمایشگاه در نشست خبری هفتمین نمایشگاه بین المللی نوشت افزار که در شهر آفتاب برگزار می ‌شود، با بیان اینکه سال گذشته در دی ماه ظرفیت نمایشگاه به اتمام رسید اما به دلیل کرونا برخی از داوطلبان حضور در نمایشگاه از حضورشان انصراف دادند، گفت: حتی دیدارها و مذاکراتی هم با چندین شرکت خارجی برای حضور در این نمایشگاه انجام شده بود که به دلیل کرونا این اتفاق رخ نداد.

نمایشگاه بین الملی نوشت افزار

موسی فرزانیان، رئیس صنف نوشت افزار کشور هم در این نشست، هدف از برگزاری نمایشگاه بین المللی نوشت افزار را آشنایی واحدهای تولیدی و تجار با مصرف کنندگان عنوان کرد و ادامه داد: صنف نوشت افزار حتی با وجود شیوع ویروس کرونا ‌تحریم ها و شرایط سخت جریان کار و تولید را قطع نکرد و حتی سبب شد تا تولیدکنندگان داخلی خودکفا شوند و بسیاری از محصولات وارداتی را خود در داخل تولید کنند.

حسین برخوردار، دبیر انجمن تولیدکنندگان نوشت افزار کشور در این نشست به محدودیت‌ های واردات مواد اولیه و گرانی ارز و تحریم‌ ها اشاره کرد و گفت: تمامی این موارد جلوی برگزاری نمایشگاه نوشت افزار را نگرفت، به طوری امسال یک صد شرکت کننده در نمایشگاه حضور دارند که ۶۵ تا ۷۰ درصد آنان تولیدکنندگان داخلی هستند.

به گفته وی؛ خوشبختانه در این صنف در بسیاری از اقلام به خودکفایی رسیده ‌ایم و تهدید تحریم ‌ها به فرصت تبدیل شد تا تولیدکنندگان داخلی تلاش بیشتری کنند.

حمیدرضا غضنفری، رئیس کمیسیون نوشت افزار و عضو انجمن واردکنندگان، هم در این نشست گفت: در شهرآفتاب کار تخصصی و اصولی انجام می‌شود و تجربه برگزاری نمایشگاه در سال‌های گذشته در این مجموعه نمایشگاهی نشان داد که بازدیدکنندگان نمایشگاه بین المللی نوشت افزار، خریدارن تخصصی و واقعی هستند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × سه =