افتتاح واحد بسته بندی در خوزستان

  0
  13
  بسته بندی

  یک طرح صنعتی سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی، سبزی و صیفی جات با میزان سرمایه گذاری ۱۲۰ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرک صنعتی شماره ۲ اندیمشک افتتاح شد.

  به گزارش  چاپ و نشر آنلاین به نقل از تابا؛ مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در حاشیه مراسم بهره برداری از این واحد صنعتی بیان کرد: رمز موفقیت واحدهای صنعتی کوچک و متوسط توجه داشتن به صادرات است و واحد صنعتی سورتینگ و بسته بندی محصولات کشاورزی نیز کشورهای هدف خود مانند روسیه و گرجستان را شناسایی نموده است.

  اخلاق محمدیان افزود: طرح مذکور در زمینی به مساحت ۱۱ هزار مترمربع اجرا و طی مدت کمتر از یک سال به بهره برداری رسید و اشتغال فصلی و دائمی آن ۱۵۰ نفر خواهد بود.

  افتتاح واحد بسته بندی به مناسبت دهه فجر

   

  مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان در پاسخ به پروژه های عمرانی و واحدهای صنعتی افتتاح شده در دهه مبارک فجر بیان کرد: با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، برات قبادیان معاون وزیر صمت و غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ۲۹ پروژه عمرانی با اعتبار ۴۷۷ میلیارد ریال و ۲۲ واحد صنعتی به صورت همزمان در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان طی دهه فجر افتتاح شد.

  محمدیان میزان اشتغال ایجاد شده توسط ۲۲ واحد به بهره برداری رسیده را ۶۷۸ فرصت شغلی عنوان کرد و ادامه داد: زمینه فعالیت این واحدها در حوزه صنایع فلزی، کانی‌های غیر فلزی، غذایی، بسته بندی، شیمیایی و… است.

  همچنین در دهه فجر عملیات اجرایی ۶۵ پروژه عمرانی با اعتبار ۸۲۰ میلیارد ریال نیز در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان آغاز گردید.

  بیشتر بخوانید:

  آتش سوزی در یک واحد سورتینگ و بسته بندی میوه

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  هشت + نه =