باند بسته بندی چای تقلبی متلاشی شد

  0
  25
  بسته بندی

  اعضای یک باند که اقدام به تولید بسته بندی های تقلبی می کردند در استان البرز شناسایی و دستگیر شدند. اعضای این باند اقدام به ایجاد یک گارگاه با تجهیزات چاپی کرده و چای تقلبی را با برند های معروف تولید می کردند. این گروه جاعل پس از مدتی که از سوی پلیس تحت نظر قرار گرفته بودند شناسایی و بازد اشت شدند.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از البرز فردا، سرهنگ محمد نادربیگی اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارش هایی از پلیس امنیت عمومی استان مبنی بر این که افرادی با اجاره یک واحد مسکونی اقدام به ایجاد کارگاه بسته بندی چای تقلبی با پاکت های چای برند خارجی می کنند، باتوجه به اهمیت و حساسیت موضوع، پیگیری آن در دستور کار اداره مبارزه باجعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت.

  وی افزود : کارگاه مورد نظر به صورت نامحسوس تحت نظر قرار گرفت تا این که کارآگاهان مطلع شدند یک دستگاه خودرو وانت نیسان حامل کارتن و پاکت های خالی چای با برند خارجی که از تهران به سمت کرج در حال حرکت است، قصد دارد در حوالی فاز ۴ مهرشهر بار را تحویل این افراد دهد.

  سرهنگ نادربیگی گفت : بلافاصله مسیرهای ورودی آزادراه تهران –کرج به سمت فاز ۴ مهرشهر تحت کنترل قرار گرفت تا این که خودرو مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب پلیس، در نهایت یکی از انبار ها شناسایی و کارآگاهان با رعایت موارد حفاظتی و امنیتی وارد کارگاه شده و ۳ نفر را که در حال تخلیه و جابجایی پاکت های چای تقلبی بودند را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .

  این مقام انتظامی بیان کرد : در بازرسی از انبار و خودرو وانت نیسان، تعداد ۵۰ کارتن ۳۰۰ تا ۳۵۰ عددی پاکت خالی چای خارجی جعلی کشف شد و متهمان برای تحقیقات بیشتر به پلیس امنیت عمومی استان البرز منتقل شدند.

  رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت :با انجام اقدامات تکمیلی محل اصلی کارگاه در منطقه ترک آباد شناسایی و پس از اعزام ماموران پلیس امنیت عمومی به کارگاه فردی که به عنوان کارگر در انبار  بسته بندی حضور داشت، قصد درگیری با ماموران و تهییج افراد محل را داشت که با هوشیاری ماموران اوضاع آرام و متهم دستگیر شد.

  وی اظهار داشت : در بازرسی از اتاقی که در کف کارگاه تعبیه شده بود، بالغ بر چندین هزار پاکت خالی چای خارجی، تعداد زیادی پاکت بزرگ چای خالی که قبلاً اقدام به بسته بندی آن ها شده بود، تعداد ۸ بسته چای تقلبی ۵۰۰ گرمی آماده و دستگاه های بسته بندی چای، شامل: دستگاه درج تاریخ و قیمت و یک دستگاه پرس برای بسته بندی چای تقلبی کشف و کارگاه پلمپ شد.

  سرهنگ نادربیگی افزود : متهمان در بازجویی های ماموران اعتراف کردند که به قصد عرضه چای تقلبی به بازاراقدام به تهیه پاکت های خالی با برند چای خارجی کرده و قصد داشتند، با پرکردن پاکت ها از چای ایرانی، آن ها را به جای چای خارجی، در بسته بندی خارجی به قیمت بالا به فروش برسانند.

  این مقام انتظامی گفت : متهمان اذعان داشتند که طی ۲ مرحله، ۲ میلیارد ریال، پاکت خالی و تقلبی چای با برند چای خارجی را از فردی در تهران خریداری کرده اند و قصد داشتند به زودی بسته های چای را روانه بازار کنند که با اقدام به موقع پلیس به نیت خود نرسیدند.

  رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: متهمان با قرار مناسب برای انجام تحقیقات و شناسایی سایر همدستان آن ها در اختیار پلیس آگاهی قرار دارند که نتیجه آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

  بشتر بخوانید:

  نمایشگاه بسته بندی خلاق و نوآورانه در فرهنگسرای نیاوران
  بسته بندی صنایع دستی راهی به سوی بازارهای جهانی
  تاثیر نوسانات قیمت ها بر بسته بندی مواد لبنی

   

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  سه × 2 =