تولید بایوپلاستیک از نشاسته سیب ‌زمینی

  0
  82
  بایوپلاستیک

  یکی از تولیدکنندگان کامپوندهای پایدار پلاستیکی از ساخت بایوپلاستیکی تولید شده از نشاسته سیب زمینی خبر داده که ظرف مدت ۴ هفته تجزیه می ‌شود.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از هنر بسته بندی شرکت کمپوستوس یکی از تولیدکنندگان کامپوندهای پایدار پلاستیکی، خبر از بایوپلاستیکی تولید شده از نشاسته سیب زمینی داد که ظرف مدت ۴ هفته تجزیه می ‌شود.

  بایوپلاستیک جدید جایگزین نمونه های سنتی

  بایوپلاستیکفرمول این بایوپلاستیک که بخشی از گستره محصولات کمپوستوس بیوکومپ (Biokomp) است با هدف جایگزینی پاکت ‌های پلاستیکی سنتی سوپرمارکت‌ ها برای میوه و سبزیجات و کاهش موثر تاثیرات پرکنی روانه بازار شده است. سایر محصولات شرکت نیز کاملا زیست‌ تخریب‌ پذیر هستند.

  بیشتر بخوانید: بسته بندی جدید ساندویچ با قابلیت بازیافت

  سری محصولات Biokomp بر پایه رزین ‌های زیست تخریب‌ پذیر از نشاسته ‌های گوناگون سیب ‌زمینی، ذرت و سایر انواع غلات تولید می‌ شوند. همچنین سایر پلیمرهای به دست آمده از منابع تجدید پذیر. به گفته شرکت این رزین‌ ها را می ‌توان در تجهیزات استاندارد فرآیند و تولید کرد. با استفاده از مواد اولیه خام از خاستگاه‌ های طبیعی، وابستگی شرکت به منابع پتروشیمی کمتر شده و گازهای گلخانه ‌ای کمتری نیز تولید می ‌شود آن هم به میزان ۳۰ تا ۸۰ درصد بسته به نوع مواد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  5 + دو =