تامین مواد اولیه مورد نیاز صنعت کارتن سازی

  0
  46
  مواد اولیه مورد نیاز صنعت کارتن سازی

  موانع پیش روی صنعت کارتن سازی با حضور معاون امور صنایع وزارت صمت بررسی و راهکارهای لازم برای تسهیل در تامین مواد اولیه مورد نیاز صنعت کارتن سازی اتخاذ شد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین؛ مهدی صادقی نیارکی در جریان نشست با انجمن تخصصی صنعت کارتن سازی، بسته بندی و چاپ، ضرورت هماهنگی بین صنایع پایین دست و بالا دست در زنجیره سلولزی را مورد تاکید قرارداد وافزود: صنعت کارتن سازی دارای ارزش افزوده صنعتی در فرآیند تولید است و صنعتگران برجسته ای در این صنعت مشغول به فعالیت هستند.

  صادقی نیارکی پیشرفت در صنعت کاغذ و کارتن سازی را در گروه همکاری مشترک کل زنجیره صنعتی برشمرد و گفت: فرآیند توزیع مواد اولیه مورد نیاز صنعت کارتن سازی و کاغذ نیازمند همکاری تشکلهای تخصصی وصاحبان صنایع از ابتدای زنجیره تا مرحله نهایی این زنجیره است.

  وی در خصوص نوسات قیمتی مواد اولیه مورد نیاز صنعت کارتن سازی که از چالش های این انجمن تخصصی بود، نیز بیان کرد: دفتر صنایع نساجی، پوشاک و سلولزی پس از احصاء و بررسی لیست قیمت های مواد اولیه صنعت کاغذ وکارتن سازی، نشستی با حضور دست اندر کاران این صنعت در سطح بالادست و پایین دست برگزار نماید.

  بیشتر بخوانید: تسریع در تامین مواد اولیه صنایع سلولزی در دستور کار

  گفتنی است در این نشست اعضا انجمن صنعت کارتن سازی، بسته بندی چاپ با طرح مشکلات وچالش پیش روی این صنعت، نکاتی در خصوص تاثیر نوسانات قیمت مواد اولیه بر هزینه تمام شده درسایر صنایع مرتبط با این بخش مطرح وخواستار اتخاذ تمهیداتی برای بهبود وضعیت تولید در این صنعت شدند.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  15 − هفت =