تجاری سازی صنایع دستی و بسته بندی در قزوین

  0
  10
  تجاری سازی

  آغاز نشست تخصصی بسته‌بندی صنایع دستی در قزوین

  معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین گفت: ششمین نشست تخصصی بسته‌بندی و ارائه راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی با حضور اساتیدی از تهران در این استان آغاز شد.

  سیدمیثم حصاری روز سه‌شنبه در قزوین ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: امروز سه‌شنبه ۲۱ آبان ماه ششمین نشست تخصصی بسته‌بندی و ارائه راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی در استان قزوین با حضور اساتید ارزشمند از تهران آغاز شد.

  وی افزود: این نشست از ساعت ۹ صبح آغاز شده و تا ۱۳ ظهر در خانه تاریخی دایی سالن مهندس بهشتی قزوین با همکاری اتاق بازرگانی استان ادامه دارد.

  معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین ادامه داد: ورودی صنعتگران به نشست تخصصی بسته‌بندی و ارائه راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی به دلیل صدور گواهینامه، ۱۵۰ هزار ریال و اشخاص عادی ۳۰۰ هزار ریال بوده است.

  حصاری اضافه کرد: پس از برگزاری نشست تخصصی مذکور،  از یک شرکت بازدید صورت می‌گیرد و صنعتگران با آموزش عملی بسته بندی  به صورت زنده آشنا می شوند.

  وی خاطرنشان کرد: نشست تخصصی بسته‌بندی و ارائه راهکارهای تجاری سازی صنایع دستی با هدف تجاری سازی صنایع دستی و بسته بندی آن که به عنوان مهم‌ترین اصول صنایع دستی است، برگزار شده است.

  این مسئول تصریح کرد: اگر صنعتگران بر حوزه بسته‌بندی و تجاری‌سازی صنایع دستی اشرافیت داشته باشند در بازار می‌توانند حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشند و در جذب مشتری موفق تر عمل کنند.

  معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین افزود: در این نشست، به بحث و تبادل نظر در خصوص برندسازی و تجاری سازی صنایع دستی و بسته بندی آن خواهیم پرداخت.

  حصاری ادامه داد: با اتاق بازرگانی استان قزوین نشستی در خصوص صادرات داشتیم که مثمرثمر بود و امیدواریم در زمینه تجاری سازی صنایع دستی و بسته بندی آن هم به نتایج خوبی دست یابیم.

  وی یادآور شد: در این نشست تخصصی معاونان صنایع دستی استان های تهران و کرج به عنوان میهمان حضور دارند .

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  2 − دو =