مواد غذایی با لیبل تقلبی به ارزش 50 میلیارد ریال کشف شد

0
15
لیبل تقلبی

سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری ۲ کلاهبردار که پس از جمع آوری مواد غذایی (برنج، قند و چای ) بازار، آن ها را در کیسه‌ های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل تقلبی و برچسب برند های معروف، مجددا این اقلام تقلبی را در بازار عرضه می‌کردند خبر داد.

به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: چندی پیش در رصد و پالایش های اطلاعاتی تیم عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی از جمع آوری و دپو مقادیر زیادی مواد غذایی، برنج، قند و شکر در انباری در حوالی خیابان خیام توسط فردی با همکاری یکی از همدستانش مطلع شدند.

وی با اشاره به اینکه بررسی این موضوع در دستور کار تیم تخصصی عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی قرار گرفت، بیان کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت متهمان اصلی پرونده پس از جمع آوری مواد غذایی (برنج، قند و چای ) بازار آن ها را در کیسه‌های جعلی بسته بندی و با چاپ لیبل تقلبی و برچسب برندهای معروف، مجددا این اقلام تقلبی را در بازار عرضه می‌کنند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه این اقدام با لیبل تقلبی آنها علاوه بر برهم زدن تقاضا و عرضه کالا به مشتریان واقعی و ایجاد بحران در بازار می شده است، خسارت های فراونی نیز به شرکت های معتبر می زد، گفت: با دستور قضائی متهمان در مخفیگاهشان دستگیر و در بررسی از آن مکان، ۵۰ تن برنج، ۲ تن شکر و یک تن قند کشف شد.

سرکلانتر هفتم پایتخت با اشاره به اینکه مالک انباری و راننده خودرویی که اقلام با لیبل تقلبی را به این انباری انتقال و خارج می کرد دستگیر شدند، افزود: تحقیقات پلیسی، برای شناسایی سایر متهمان پرونده و کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

به گفته سرهنگ جلیلیان، طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده ۵۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

بیشتر بخوانید: بسته بندی و سورت ضعیف نسبت به کشورهای همسایه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

5 − دو =