حمایت از خوشه صنعتی بسته بندی عسل

  0
  18
  خوشه صنعتی بسته بندی عسل

  آذربایجان غربی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: خوشه صنعتی بسته بندی عسل استان رتبه اول کشور را کسب کرد.

  به گزارش چاپ و نشر آنلاین به نقل از ایسنا؛ حسن حاتمی ۲۱ مرداد در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، افزود: در سال گذشته، خوشه صنعتی بسته بندی عسل استان رتبه اول خوشه های کشور را کسب کرد.

  خوشه صنعتی بسته بندی عسل

  وی با اشاره به اینکه خوشه صنعتی بسته بندی عسل استان آذربایجان غربی از سال ۹۴ کارخود را شروع کرده است، تصریح کرد: مبلغ قرار داد این خوشه در چهار سال فعالیت خود، یک میلیارد و ۴۴۰ میلون ریال است.

  حاتمی یادآور شد: میزان تولید خوشه عسل آذربایجان غربی در سال ۹۴ نزدیک به ۱۸ هزارتن عسل بود که در حال حاضر به ۲۱ هزار و ۸۰۰ تن رسیده است.

  وی با اشاره به اینکه آذربایجان غربی ۲۱ درصد عسل کشور را تولید می کند، افزود: اشتغال مستقیم و غیر مستقیم در خوشه عسل استان ۳۰ درصد افزایش یافته است.

  حاتمی یاد آور شد: در شرایط فعلی اقتصاد کشور صنعت گران، جهادگران عرصه اقتصادی کشور هستند که باید از آنها حمایت شود.

  مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: باتوجه به موقعیت خاص جغرافیایی و کشاورزی استان باید با حمایت ها و جذب سرمایه گذاران به ویژه بخش خصوصی بتوانیم به رتبه های برتر صنعتی در کشور دست یافته و جایگاه خود را ارتقا دهیم.

  بیشتر بخوانید: ویژگی های بسته بندی عسل صادراتی

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  14 − 13 =